Jump to content
Forum Windows-az.com

Acer crystal eye webcam problemi

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

...dispetçerə bax gör driver yüklənib ya yox...yüklənməyibsə sarı sual və ya nida olacaq...

... elə olur ki,windows driver qoyur amma proqramın yox...bu halda digər proqramlardan istifadə etmək olur...missal üçün HAmcap yükləyib yoxlaya bilərsən...

...əgər açılmazsa ,onda web camera üçün driver lazımdır...

... dispetçerdən baxanda elə olur ki,driver qoyulur deyə sarı rəngdə heç 1 işarə olmur...amma driver düzgün olmur...bu halda da kamera proqramları kameranı tapmır...dispetçerdən driver silib uyğun olanı yazmaq lazımdır...

.... və bir şey də var...1 neçə kamera driver yükləyəndə də kameranı tapmır...gərək proqramdan girib kameranı seçəsən və s. səbəblər ola bilir...yadımda olanları yazdım...

Kamran brat mən dispetçerə baxıram orda heç nə kameranın drayveri var nədə sarı sual nida işarəsi var... mən Youcam programını yazdım yoxladım kamera gəlir ama dona-dona göstərir... Mən həmişə bu notbukda Acer Crystal Eye Webcam bu proragramı işlətmişəm, bu program düşür bu notbuka... Həmişədə bunu işlətmişəm ama indi işləmir bilmirəm niyə... Sistemi təzə format eləmişəm Windows 7-dir...

tapdım dispetçerdən kameranın drayveri var ama həmin dediyim program setup zamanı oşibka verir... problemdə budu ...

.JPG

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...