Jump to content
Forum Windows-az.com

Photodex proshow üçün əlavə effektlər

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

senedeqalmaz, Çox sağol qaqaş videoya görə... Aydın oldu... Birdə bir söz soruşum bu işlətdiyin Photodex hansı versiyadı?? Məndəki 5-ci versiyadı ama ingiliscədi mən rusca istədim onda tapa bilmədim... Öz işlətdiyin programın linki əgər yadındadırsa onuda verərdin bir zəhmət...

Qaqaş mən o videoda göstərdiyin kimi elədim ancaq yenə istədiyim nəticəni almadım... Bax aşağıdakı videoda göstərmişəm mən istəyirəm sırf

alınsın yəni qar dənəcikləriylə olan effekt Snow effekti ama həmin effekt olmur...

VIDEO

əməliyyat sisteminə uyğun dil paketini seç üzərinə vur sonra kompüterə perezaqruzka ver.

O ki qaldı effectlərə çalış effektləri effects bölməsindən seçəsən .Remx bölməsində seçəndə şəkilin aşağı hissəsinə bax görəçəksənki seçdiyin effektin adı orda yazılmayıb və həmin effekt seçdiyin effekt olmayaçaq .Bu proqram tərəfindən avtomatik seçilən effekt olaçaq .Effektləri seçəndə try agarı bölməsini vur i effectin bir bir ardıçıliqla gəldiyini görəcəksən və istədiyin effekti seç ok vur

buyur

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...