Jump to content
Forum Windows-az.com

D Diskinin Gətirilməsi

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Salam bir user məndən D Diskinin Gətirilməsi barədə köməklik göstərməyi istədi məndə yeni mövzu açdımki hamıya köməyi olsun bu hall bir çox istifadəçilərdə olur əgər D diskinizi format zamanı silməmisinizsə diskiniz itibsə video tam sizə görədir buyurun

Proqramlar telegramda

ALLAH razi olsun senden :) deli olmushdum ee dedim D diskim getdi)) bir de bu windows 8 bele niye tez yuklendi 5 deq cekmedi hec 10 gb-liq papkasi var. birde obnavlenia yani update elemek olar windows 8-i yoxsa bagli saxlayim windows updatei? windows activator var sizin saytda onu yukledim restart eledi I fsyo aktiv oldu indi?

• 2 hafta sonra...

geceniz xeyir bu gun heyatinda ilk defe format etdim))emek sonra driver ses driveri olmadi sAG olsun fuad qardas komeek etdi o problem hell olundu ammq bir mesele var noutbukda formatdan sonra c diskinin hecmi 10 mb di evezinde ise d ve e disklerinin hecmi coixdu ve diskinde olmasi lazim olan papkalar , meselen windows, proqram fles v s. papkalar d diskindedi yeni ki sanki c diski d olub d diski e olub noutbuka da disk qoyub acanda diski f diskinde acir, bunlarin bele olmasibnin ziyani var? ve helli ne curduse kim bilse desin, indiden minnetdaram, sistem xp di

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...