Jump to content
Forum Windows-az.com

"Wifi" ilə qoşulmur ...

GooGle_Chrome

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Modemi özüm sazlamışam anlayışım var ... İnternet var olmasa mən necə yazaram bura ? )) Sadece noutbuku qoşa bilmirəm vifi ilə digər kompüterlə girirəm və noutbuku düzəltmək istəyirəm ... Noutbuk qonşunundu ortaq giririk ...

Męląñchølý

Mənə elə gəlir səhvin var qaqaş ... Əgər modemin(modemin haaa vifiyə dəxli yoxdu bu söhbətin əlbətdə ki vifi parolunu bilmək lazımdı bunu etmək üçün) user və parolunu bilirsən sə modemə istənilən qurğulu ilə girmək mümkündü hətta vifi olan telfonlada girmək mümkündü ! 100% ...

Tanner

Sənə bir sual verim onda kim evə vifi lə internet çəkdirirsə mütləq persanalny kompüter olmalıdı ? Mən özüm noutbukla modemin içinə girib adını , parolunu dəyişə bilirəm ! Fərqi yoxdu inter oldu olmadı ...

Şəxsən özüm evdən qonşumuzun vifi parolunu (vifi parolunu göstərən proqramla tapıB) onun modeminin içinə girib dəyişmişəm ... Zarafat etmişdim ona , Mən də vindovs 7 onda vindovs XP di ...

... kompyuterə internet gəlmirsə , wi-fi-la modemin nastroykasına girə bilməyəcəksən...

... internetin olandan sonra bu mümkündür...çünki wi-fi-da kompyuterlə modem arasında əlaqə ancaq internet üzərindəndir...

...lan ilə isə fərqi yoxdur...çünki kabel əlaqəsi birbaşadır...

... qaldı ki,sənin probleminə...bu 1 neçə səbəbdən ola bilir...

...əvvəlcə lan ilə girib Wi-Fi porolunu dəyiş...o biri kompyuter və ya telefonlarla internet girmə...ancaq bu kompyuterdə yeni porolla internet girməyə cəhd elə...və nəticəni yaz...

Kamran mende kecen defe modemde problem olmusdu men nece vaxtdir modemi WI FI ile isledirem noutbuku hara geldi kecirdirem deye Lan kabelin isletmirem ama istedim WI Fi ile ustanovka edim ama alinmadi defelerle yoxladim alinmadi ama LAN kabelin kecirden kimi ustanovka oldu

Manqa qaqas seni basa dusdum sen ustanovka olunmus modeme daxil olmusan men ustanovka ede bileceyini anlamisam

Bes eger Wi Fi ile ustanovka olursa bes mende niye olmur ?

Kamran nastroykaya girmek olur ama WI Fi ile ustanovka etmek olmur bos modemi

Bes mende fikrimi catdirmaq isteyiremki bos modemi Wi Fi ile ustanovka etmek olmur mutleq LAN kabel lazimdir men yuxardada yazmisamki modemim xarab olmusdu tembellikden Wi Fi ile ustanovka etmek istedim alinmadi defelerle yoxlamisam Sukur ALLAHA ki basa dusduz fikrimi mende qardasin modemi ustanovka etmek istediyini yalniz ede bilmediyini basa dusmusem

Deməli belə ... İlk növbədə köməklik edənlərdən və etməyənlərdən Allah razı olsun problem həll olundu ... Problem o idi ki təkcə mənim modəmlə girmirdi bu noutbuk RESERT deyenlərin fikrini yoxladım və alındı ))) Hamınız çox sağ olun ... İstənilən vifi qorğusu ilə (əgər vifi paroldadısa və parolu bilirsizsə) modemin user və parolunu bilirsinizsə həmin modemə İSTƏNİLƏN hər bir şeyi etmək olar yəni vifi adını parolunu dəyişmək və sazlamaq kimi şeyləri digərlərini bilmirəm ...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...