Jump to content
Forum Windows-az.com

Semestr imtahanlarina yardim kompaniyasi

roger

Recommended Posts

Herkese Salamlar.demeli qarsidan gelen semestr imtahanlari kompyuterle olacaq.Bu imtahanlar "Visual Fox Pro" ve internet explorerle birbasa aparilir.hemin vaxt kompyuterde hec bir yere daxil olmaq olmur.pusk duymesi bele islemir.imtahan da test usulu kecirilir.yeni hemin cavablar proqramin icerisinde yerlesdirilib.Sual: menocavablari nece elde ede bilerem??

bu prosesin mumkun bir hali var yoxsa yox? evvelceden haminiza tesekkurlerimi bildirirem.

Proqramlar telegramda

Roger Men Ozum AHH Akedemyasida oxuyuram. Ordada Smestr Imtahani komputerde tesnen gedir. Imtahanara az qalib. 1 defe men Ingilis diliden Imtahan vermeye getmisdim. Onuda deyim ki ancaq hecne oxumamisdim Kesildiyimi beri basdan bilirdim. Nese Imtahana girdim sualari yazdim..yazdim.yazdi. ..... Axirda Netice knopkasini basdim. Gordum ki Kesildimisem . Men de goturdum Hemin Netice bolmesinde asagida link var idi ora tikildatdim Hemin imtahaninin Suallari tezden geldi. Sora oturdum etrafimdan sorusa-sorusa bir teher 17 sini duz yazdim Kecdim. Ancaq onuda deyim ki 2-3 aydan sora bildiler. Oxuduunuzz ucun tesekurler. ;-)

Ʌüsal Qaqa Bilirsen Bizder niye oxumuruq? Asagiaki yazini Oxu...... wink

1306331588_189567_193311670700858_100000

1306331600_164077_185775228107113_100000

Bunara gora, Komputerde imtahanara Mudaxile elemeyin yolarini axdaririq.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...