Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8-ə qadcet

azeyneddin

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Musa dayı- belə deyək ilk öncə baxın sizdə programı yüklüdürmü yəni ekranda mışkanın sağ düyməsinə tıklayın və

Windows 8-ə qadcet

Bu şəkildəki yerdə qadjet sözü varsa deməli programı yüklüdü və ora tıklayıb aşağıda nayti internet nəsə belə bir söz olmalıdı.Yox əyər yoxdusa Bu sayta daxil olun və orda biraz aşağıya düşdükdən sonra Download Desktop Gadgets sözü görəcəksiniz ona tıklayıb yüklüyün yoxluyun alınmasa googlede sidebar windows 8 kimi axtarış etsəz tapa bilərsiz.

Bu arada mövzunun bölməsi busəfər səhv olub :winked:

Və əlavə qadcetlərə görə heç narahat olmuyun istədiyiniz qadjeti Bu saytdan yükləyə bilərsiniz istədiyiniz əlavə gadgets olarsa deyin taparıq...

VusVus-qaqaş mən yazanda bidənə alxan qaqaş cavablamışdı mən bunları hazır edib yazandan sonra gördüm səndə yazmısan.Fərqi yoxdu bir neçə link olması daha yaxşı olar biri problem çıxarsa digərini yükləmək üçün.Amma çalışın həmişə biraz çox axtarış edib cavab yazın və daha dərin cavab yoxsa,mövzu çox uzanacaq.Və gələcəkdə biri bu mövzudan yararlanmaq istədikdə çaşıb qalacaq.

Alxan qaqaş təşəkkür :winked:

Mən 7 işlətmişəm, 8 çııxandan bunu işlədirəm, həmişədə qadcet olub, dünən format etdim, sistem-də qadcet proqramı olmadı. Sağ olun dayınız sayənizdə bunu da həll etdi...

Vaxtı olan olsa mənə format etməyin yolunu yazsın:

1. Məndə köhnə proqramlar qalır, istəyirəm ki, köhnələr silinsin...

Hamınıza minnətdaram...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...