Jump to content
Forum Windows-az.com

TP-Link admin kodu sindirmaq

Fuad Kərimli

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 58
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Sındırmaq yox sıfırlamaq olur ... Modemin arxasında RESERT boşluğuna kibrit çöpü sox 10 saniyə gözlə (modem yanılı vəziyyətdə) ... Fsooo admin , admin olacaq yenə ... Yəqin modemi sazlamağı bacarırsan ...

Əgər modemi sazlamağı bacarmırsan sa provayderi de yolunu izzah edim ... Modemi (RESERT) sıfırlayannan sora internetə girə bilməyəcəksən ...

025 25X XX XX bu şəkildə kodu modemə yazacaqsan

1.admin admin yazıb modemə daxil ol 2. sonra interfeys setupu sec

3 pvc0-dəyiş pvc-4 et 4.username 025 25X XX XX ve pasworda 025 25X XX XX ev telefon nomreni yaz 02525 lənkaranin kodudur xxx yerinə isə ev telefon nomreni yazacaqsan sonra save vur internet aktiv olmalıdır aktiv olmasa username 25 25X XX XX ve pasworda 25 25X XX XX nömrələri sıfırsız yazarsan

pvc 4 edəndə vpi və vci avtomatik olaraq 8 və 35 olacaq

Hər kəsə salam... Mən elə bu dəqiqə 192.168.1.1 bu səhifədə çox marağlı bişeylə qarşılaşdım... Deməli mən İnterface Setup bölməsinə baxıram burda VPİ-1, VCİ-32 dir ama Run Wizard bölməsinə baxıram orda VPİ-0, VCİ-35 dir... bunların indi hansı düzdür? Bu barədə məlumatı olan varsa yazsın zəhmət olmasa...

Faiq Əhədov

Axı sən yuxarıda qeyd etdin ki ... "Hər kəsə salam... Mən elə bu dəqiqə 192.168.1.1 bu səhifədə çox marağlı bişeylə qarşılaşdım... Deməli mən İnterface Setup bölməsinə baxıram burda VPİ-1, VCİ-32 dir ama Run Wizard bölməsinə baxıram orda VPİ-0, VCİ-35 dir... bunların indi hansı düzdür? Bu barədə məlumatı olan varsa yazsın zəhmət olmasa..."

Mən sənə izzah etməyə çalışıram ki PVC4 qoyanda sən öz VPİ və VCİ görürsən yəni sənin sualınn cavabı dı ...(düzgün VPİ və VCİ)

ma_N_ga, qaqaş əgər bu həqiqtən belə idisə elə əvvəldədə PVC4 olardıda... mən belə başa düşürəm elə mənim şəkildə göstərdiyim göstərici düzgün göstəricidi... sadəcə Run Wizard ilə baxanda hərşeyi sıfırdan göstərir...

Çox sağol cavaba görə ama mən bir sualda vermək istəyirəm... bu biz modemlər alırıq Tp-link, D-link və s. bu modemlərin üstündə balaca disklərdə olur yəni setup üçün bunu modemi sazlayarkən bu diskdəkini ustanovka eləmək vacibdir ya necə... bunu bilmək istərdim...

modemin qutusunda olan disklərinin modemin ustanovkasına adiyyatı yoxdur.Sadəcə modem haqqında məlumat xarakterlidir. O ki qaldı vpi vci nin 1-32 və 8-35 olmasına Aztelekom net

provayderində bəzi ats lərdə məsələn sumqayıt tkq də(ats-də) 1-32 istifadə olunur PVC-0 və ya Pvc -4 olması isə onun ustanovkasından aslıdır əgər avtomatik ustanovkanı seçsək pvc -0 olacaq bundan başqa pppoe və bridge kimi rejimlərdə movcudur ki hazırda demək olar ki pppoe rejmindən istifadə olunur

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...