Jump to content
Forum Windows-az.com

Facebookda İP unvanını tapmaq

busuper

Recommended Posts

Salam ,dostlar. Demek facebookda 2 nəfər var özlərini biri talış, biri də tat millətindən olduğunu deyirdilər. Bunların Azərbaycana qarşı nifrəti o qədərdir ki, təsəvvür edin ki, həm tariximizi saxtalaşdırır, həm dövlətçiliyimiz və millətimiz əleyhinə təhqiramiz sözlər yazırdı. Azərbaycanın iran torpağı olduğun və yenə irana birləsdirlməsini istəyiylə rəylər yazırdılar.

Təbii ki, mən və oradakılar cavabların verirdik . Maraqlanan olsa onların ünvanların da yaza bilərəm. Özüm neçə dəfə soruşmuşam kiç onlar indi haradadır dəqiq ünvanların qorxularından demirlər.

İndi mənə lazımdır biləm ki, facebookda kiminsə İP ünvanın və harada olduğun bilmək olar hansısa üsulla? Mümkünsə bu barədə bilgi verin.

Bir şeyi deyim ki, Azərbaycanda yaşayan talış, tat, kürd, ləzgi və s. millətlərdən çox tanıdıqlarım var ki, onlar Azərbaycanda yaşamaqları ilə fəxr edir, dost-qardaş olduğumuzu deyirlər amma o dediklərim , sanki qəsdən aravurmaqla məşquldur və mən tam əminəm ki, onlar irana işləyən vətən xainləridir. Hər bir yazılarında ancaq iranı tərifləyir , bizi təhqir edirdi.

Proqramlar telegramda

Əvvəla hər kəsə salam... yazılanları oxudum... sözün düzü bəlkə də bu saytda Hack bilən var... amma saytın qaydalarına uyğun olmadığına görə paylaşmaq olmaz. Sual yarana bilər ki, "yaxşı bəs niyə Hacking bölməsi var?" Çünki həmin bölmə proqramlara aiddir...

İndi isə keçim əsas məsələyə... IP ünvanı bəlkə hansısa fake hazırlayıb həmin IP-sini tapmaq istədiyin adama göndərmək yoluyla ələ keçirmək olsun... O isə bir az çətin məsələdi... Çünki son zamanlar çox adam bu cür yolların olduğunu bilir. ona görə aldatmaq bir az çətindir...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...