Jump to content
Forum Windows-az.com

Brauzerdə Problem

xDDD

Recommended Posts

Salam.

Mənim brauzerlərlə ciddi problemim var bilmirəm sizdə də həmin problemlər mövcutdur yoxsa təkcə məndə bu hal baş verir.

Deməli Firefox və Google chrome brauzerlərindən istifadə edirəm.

Problem orasındadır ki bu 2 brauzerdə həddən artıq çox ramdan istifadə edir.

sadəcə 1 facebook səhifəsi açmaqla Firefox da - 220,000 - 240,000 .. Chrome də isə 260,000 - 280,000 MB RAM istifadə olunur.. Hər iki brauzerində Cache/cookies və s təmizlədim həttda yenidən silib yazdım..Hal hazırda sadəcə 1 dənə extension var məndə iki brauzerdə oda ki AdBlock du yəqinki çoxunuzda bundan vardır.Qalan heç bir şey yoxdu.Pluginləridə disable eləmişəm yenədə eyni nəticədi..Məndə notebookdur HP Probook 4530s İntel i5 4gb ram və 1 youtube və 1 facebook bəs edirki mənim notebookumu kifayət qədər qızdırsın yəni o dərəcədə.

Əgər hər hansısa məsləhətiniz varsa buyurun.

Əvvəlcədən təşəkkürlər və birdəki mövzunu səhf bölmədə açmışamsa üzrlü hesab eləyin və doğru bölməyə göndərin.

Proqramlar telegramda

Yandex elə google chrome ilə eyni seydi.

İkincisi mən RAM i yeməyindən danışmıram mən sadəcə RAM dan həddən artıq istifadə etməsindən danışıram və soruşuramki bu hal normaldı? Brauzerləri silib yenidəndə yazmışam

umumiyyətlə belə düşünəndə 1 Adblock extension ve 1 səhifə açıq halda 250,000 mb ram normal deyil məncə

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...