Jump to content
Forum Windows-az.com

bios parol reset

Elbəy

Recommended Posts

bu mövzunu əvvəldə açmışam amma həll edəbilmədim , sizlərə də əziyyət verirəm

məndə biosa girişə parol qoyulub onu qıra bilmirəm. parol biosda yox biosa girişdədi ona görə də parolu qırıb girib biosdan təstiq etmək olmur xahiş edirəm kömək edin

xatırladımki udark və batareyka üsullarını da sınamışam dəyişib başqa batareyka da qoymuşam

Proqramlar telegramda

Salam.Qaqas sen evvel mene de gorum sohbet notbookdan gedir,ya PC kompitordan ve ya neden?Eger notbookdursa arxayin ol ki BIOS enerji Batarekasinda deyil.Bu yalan melumatdir.O batarekada ancag patron,qaradas ve kislata olur.Kicik plata ise otrucudur.Sen ya qisa qapanama,yadaki BIOS reset proqramlarindan istifade et

elbeg , Deqiq bilmirem.Bax gor bunlar isine yarayacag?Mene xeber edersen.Bu video derslik. Bu ise proqram

Vahidov qardaş məndə notebookdu ( fujitsu seamens) açıb ana platanın üstündəki batareykanı çıxarıram xeyri olmur, bu proqramı yükləyib diskə yazmalıyam düz başa düşdüm? bunun həcmi nə qədərdi? torrent olsa əla olar, birdə problem videoda olduğu kimi olur parolu sındırırsan biosa girəndə yenə parol istəyir

videonun axırında necə oldu parol sındı?

elbeg , Men sene 100 % deyirem ki,notbooklarda batarekada hec ne olmur.Ancag batarekani cixardib zamkaniya (qisa qapanma usulu) ile etemek olar.Oda her zamana yaxsi netice vermir.Detallara zede vura biler.Amma kohne Benq,Asus kimi menim tanidigim modellerde BIOS batarekadadir.Indikilerde yox.He sen qardasimizin qoydugu linkde deqiq bax.Orada duzgun izah olunub.He CD diske yaz.Men sozun acigi hec vaxt bunu etmemisem.

__xarqo__

Qaqaş əgər dediyin cavab mənim problemimə, sualıma aiddirsə mən parolu bilirəm sadəcə program marağımı çəkdi test üçün diskə yazdım ki arxivimdə olsun nə vaxtsa lazımım olar... Amma nədənsə program düzgün işləmədi parola gəldikdə isə parolu mən 55 qaoymuşdum halbuki bu elədə çətin bir parol deyildi... :no:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...