Jump to content
Forum Windows-az.com

Nullsoft Scriptable Install System - İstifadə Qaydası

Miryusif Rahimov

Recommended Posts

Salam dostlar. Mənə Nullsoft Scriptable Install System ilə necə Script kodlaşdırması hazırlandığı lazımdır. Mən Nullsoft Scriptable Install System ilə Tərtibat (Setup) hazırlamaq istəyirəm. Amma təəssüf ki, Script kodlamasını bilmədiyim üçün hazırlay bilmirəm. Dostlar bu proqramla işləyə bilənlər, bu proqramla Tərtibat (Setup) hazırlayan bilən dostlardan xaiş edirəm kömək etsin ... Tam bilmirəm amma deyəsən .NSI faylına əmrləri yazaraq MakeNSISW proqramına əlavə olunur daha sonra isə proqram hazırlanır. Dostlar xaiş edirəm bu proqramla Tərtibat (Setup) hazırlayanlar kömək etsin. Necə Script hazırlanır program əmrləri, şəkillər, ikonlar və mövzular necə əlavə olunur ..? Bilən dostlardan xahiş edirəm bu proqramda script istifadə etmək haqqında video hazırlayaraq Forma əlavə etsinlər ... Bu müqəddəs Ramazan ayı xətirinə kömək edin ...! Allah hamınızdan razı olsun ...!

Proqramlar telegramda

RΣD DΣMθN Təşəkkürlər... Bəs mövzunu dəyişdiyin yer haradı...? Verdiyin linkdə Scriptlərlə necə işləmək lazım olduğunu göstərmir... Mənə Scriptlərlə işləməyi öyrədən video dərslik lazımdı... Burada Script kodları var ama başım çıxmadı... Başı çıxan biri video dərslik hazırlasa mənim üçün daha yaxşı olar...

... Script Kodlarının İstifadə Qaydası ...

(NSIS) Script Kodunun Hazırlanması - İngiliscə

(NSIS) Tərtibat üçün nümunə quraşdırma scripti - İngiliscə

(NSIS) Sadə Dərsliklər - İngiliscə

Xaiş edirəm İngilis dilini bilən və Script kodlarınnan anlayışı olan video dərslik hazırlayaraq forma yerləşdirsin... İndidən təşəkkürlər...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...