Jump to content
Forum Windows-az.com

Diqqət: Status sahiblərinin nəzərinə

Tural Ağayev

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
SAlam.Əvvəlcə təzə status alanları təbrik edirəm.Məndə əvəl bu sayıtda aşağı statustan jurnalistə kimi qalxmışdım(təbiki bu boş vaxtlarımda sayıta çox vaxt keçirməyimdən irəli gəlmidi.bir qismidə tətillərdən) ama sonradan unilər açıldıqda sayıta elədə tez-tez daxil ola bilmirdim.birdə girdim gördümki sayıtda statusum windows-team -ə salınıb.Mən hələ sayıt rəhbərlərindən birinədə demişdimki bu statusu aldıqdan sonra aşağı salınmaq kimi bir şey yoxdurki dedi yox.dahada həvəsləndim.daha çox sayıtda vaxt keçirdim əlimdən gələn qədər xəbər gondərdim və forumda komək etdim.Burda olan köhnə userlədrən məni tanıyanlar(nikimdən) bilər.Nəsə statusum aşağı salındıqda biraz pis oldum ondan sonra sayıta lap az ayda bir dəfə falan daxil olmaqa başladım.Məni səhv anlamayın mən burda heç kimi pisləmirəm

aze_danger959 Qaqaş sənin statusunu mən almışam sənə bəlkə hansısa admin deyibki statusu almaq elə şey yoxdur onu səhv deyib bunu lap Turalın özü ilədə əlaqə saxlayıb soruşa bilərsən hətta Vüsallada səndə əgər yenidən saytda aktiv olsan statusun bərpa edəcəm qaldıkı almaq və s. kimi söhbətlər boş boş şeylərdi aktiv olmasan status istəmə bu saytın demək olar idarə öhtəliklərini Tural mən adminə tapşırıb aktivlik göstərsən mənim üçün fərqi yoxdu statusunu bərpa edəcəm uğurlar !!!

Salam dostlar necesiz meni taniyanlarada salam tanimayanlarada. Kamran - Murquzov, Delphi,Tanner , Vusal , Kamran Cavadadov , Point-Blank ve diger userleri salamlayiram.Men bu saytin kohne istifadecilerinden biriyem bu adlari cekdiklerim yeginki meni yaddan cixarmayib ve meni taniyirlar.men evvel bu sayta cox girirdim.Status sohbetleri oldu yeniki az yashli userler var idiki windows-az kimi saytda Forum Admini olmaga baslamisdilar.Ve men adi istifadeci olmusam menim userlere yazdigim komek meqsediyle olan Serhleri sildiyi ucun Foruma olan maragim getdikce azaldi.baxmiyaraqki sonradan ele hemin userlerin adminliyi elinden alindi nece diyerler Eleme Sahliq vezirlikdende geri qalarsan :) meseli oldu..Sozumun cani odurki esas Selahiyyetli olmaq Admin Status almaq deyil esas lazimi bilikleri Azeri dilinde ve Azerbaycan IT informasiya sahesinde bilik sahesinin genislendirilmesi ugrunda deyerli bilikleri Sayt Istifadecileriyle bolusmekdir. .. nese cox yazdim deyesen ugurlar her kese :winked:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...