Jump to content
Forum Windows-az.com

Samsung Galaxy S Duos necə telefondur?

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Salam mən bu linkdən Samsung Galaxy S Duos belə bir telefon gördüm düzü çox xoşuma gəldi sizcə bu telefonu almağa dəyər? Qiymətidə münasibdi. İşlədəniniz var aranızda? Varsa əgər öz fikirlərinizi bildirərdiniz... Öz saytlarımızda aradım az dilində tapa bilmədim bu telefonu ancaq bu saytda gördüm...

Proqramlar telegramda

VusVus

Mən digər saytlardan baxdım tapa bilmədim bu telefonu... Ancaq bu saytda var qiymətidə göz qabağında mən indi istəyirəm orda saytda telefon nömrəsi var ora zəng edib ünvanı öyrənib gedib mağazadan almaq istəyirəm... Dedin yaxşı telefondur marağlı gəldi mənə bunun Galaxy S3 və S4 -dən nə kimi fərqli cəhətləri var?? Birdə bunların görəsən Duossuz olanı var yəni tək sim kartlı?? Mən biraz axtardım netdə tapa bilmədim :feel:

Qaqaş sən dediyin telə baxdım bir rus saytında gördüm o biraz baha gəldi amma mənə qaranlıq qalır ki bu telefonlar niyə bizim azəri saytlarında olmur ordan axtarış da edirəm gəlmir.. Sənin dediyin telefonla mənim linkdə qoyduğum telefon hansı daha güclü olar?? Çünki konkret dannıları tapa bilmirəm saytlarda...

Çox sağol qaqaş linklərə görə... Düzü mənim bu androidlərdən o qədər də başım çıxmır sən bir söz işlətdin bayaq aldıqdan sonra androidini yüksəldərsən bunu bilirəm ki kompyüterlə bir neçə programlarla edirlər bu yüksəlmənin telefona nə kimi xeyri olar?? Çox yerdə deyirlər ki bu telefona ziyandır...

qaqas men sene galaxy s duos-u hec amma hec meslehet gormurem! ondan alma..cunki prosessor zeifliyi ve ramin azligi sene coox eziyyet verecek.. elinde donacaq.. menim en yaxsi meslehetim sene Galaxy Ace 3-du.. Galaxy s4 gorunusu var.. qiymeti de 250 azn-di.. s duos 199 azn-di... 2 kartli olmasi cox seyi hell elemir..

Buyur: Galaaxy Ace 3

təbii ki S3 ilə sən bunu heç vaxt müqayisə edə bilməzsən çünki fərq ortada... amma yenədə çox şey işlətməkdən asılıdır... adam var səbri çatmır telefonla robot kimi istifadə edir və bu halda donma 100% olur adam da var sakit şəkildə istifadə edir... yenədə təşəkkür...

Dostlar mən təzə Samsung Galaxy S Duos telefonu aldım... Telefon gözəl işləyir ancaq indi biraz olar ki telefonun daxili yaddaşına fikir verirəm 1.69 GB -dır amma netdə daxili yaddaş 4 GB verilir bu telefonlar normalda beləmi olur ya necə??

Qeyd: Telefon bu mövzuya aid olduğu üçün təzəsini açmadım daha...

250AZN-ə görmüşdüm. Yaxşı telefondu məsləhət görürəm bir tanışda var analizini aparmışam :wink: anti virus yazmasan yaxşı işləyəcək.

Nübarəkdi sağlıqla işlət. Yaddaş elə göstərirsə narahat olma belə olmalıdı. Məndə iPhone 4 8GB var 6GB göstərir. Onun üçün elədiki sistem yazılır üstünə əlavə proqramlar yazılır istifadəçiyə aşağı kapasite qalır.

Çox sağolun Allah razı olsun!!! Yox telefon hələki normal işləyir 1-2 oyun programda yazmışam ancaq Point-Blank qardaş sənin dediyin bir söz mənə aydın olmadı sistem yazılır üstünə əlavə proqramlar yazılır istifadəçiyə aşağı kapasite qalır mən ümumi yaddaşada baxıram qalan yaddaşada baxııram mən dediyim kimidir... yəni ümumi yaddaş 1.69 GB qalıq yaddaş isə 1.57 GB...

Zəng elədim həmin yerə dedilər o telefonlar özü belə gəlir sadəcə yazanda 4 GB yazırlar mən biraz o yan bu yan elədim 1 Gb micro əlavə verəcək pulsuz :fellow:

Yəni əsas 4 yazsalar da OS və s proqramlar firmadan yazılanda uje azalır məsələn 4GB yaddaşdı 2GB OS. OS yazmasalar telefon işləməz yazırlar qalır 2GB. Əlavə də bir iki proqram yazılır məsələn qalır 1.5GB bu qədər.

Məndə 8GB-dır. Köhnə sistemi yazıram gəlir 7GB-a yaxın rəqəm olur yeni sistem yazıram 6GB göstərir ümumi yaddaş.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...