Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8-də Skype problemi

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Salam dostlar mən necə edə bilərəm Windows 8-in öz Skype programında mən köhnə nikimlə necə girə bilərəm?? Burda giriş üçün məndən poçt qutusu istəyir mənim poçt adresim var ancaq mən o adreslə deyil adi Skype programında yığıb girdiyim niklə daxil olmaq istəyirəm oda mümkün olmur... Bu problemi necə düzəltmək olar??

Proqramlar telegramda

Başa düşdüm.Vin8`in öz skype vin8də qeydiyat keçdiyin adla daxil olur.Yəni öz skyp`ınla daxil ola bilmirsən.BUda bir mənfi cəhətdi göndərdiyim linkdə isə o daxil olunan adları silmək üçün göstərilib.SƏn ən yaxşısı adi skype yüklə.Rəsmi saytdan yükləmə o birdəfəlik vin8 üçün yüklüyür.Yeni versiyanı başqa sayt vəya ööz saytımızda varsa burdan yüklə.

• 1 ay sonra...

indi yoxladım dili dəyişmək olmur.

Faiq qardaş amma mən köhnə login və parolla girdim ora hər şeydə yaxşı işləyir sən deyəsən login və parolu sehv yazırsan adi skaypda yoxla sonra həmən yerə yaz orda 1ci acılanda soldakını seç və login parolu yaz ola bilsin sən təzədən qeydiyyat bölməsinə girmisən

qaqaw mendede win8 di sen sehv etmisen yeqin yeniden qeydiyyatdan kec linkine vurmusan gerek soldaki linke kecerdin parol login yazib girerdin sil skaypi yeniden yukle birinci microsoft akkountu istiyir onu yaz iki secenek gelecek soldakini sec ve oz login parolunu yaz bu qeder.

elit-killer sagol qaqaw cox maraqlidi dili niye deyiwmey olmurki :no:

Faiq Ehedov Qaqas sen mail isteyen yerin seklin at bura baxaq microsoft emaili isteyir yoxsa skype ola bilsin microsoftda acmali olduqun maili isteyir...

Sen umumiyyetle microsoftda qeydiyatdan kecmisen?

P.S mende ele bir problem olmadi birinci microsoftdaki email ve parolu daxil etdim sonra ise skypdaki login parolu ve daxil oldu...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...