Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8.1 Enterprise Preview 6.3.9431 x86-x64 MSDN

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

SALAM dostlar bu gün netdə gəzişərkən elə bugün təqdim edilən sistemi istədim sizlərlə paylaşım buyurun sistem tam originaldır heç bir dəyişiklik olunmuyub

Windows 8.1 Enterprise Preview 6.3.9431 x86-x64 MSDN Rus

Год выпуска: 2013

Версия программы: Build 6.3.9431

Последняя версия программы: 6.3

Разработчик: Microsoft

Язык интерфейса: Русский

Лечение: требуется YNB3T-VHW8P-72P6K-BQHCB-DM92V

Системные требования:

Windows 8.1 Enterprise Preview подходит для компьютеров, поддерживающих работу в Windows 8:

Процессор: 1 ГГц или больше.

ОЗУ: 1 ГБ (для 32-разрядной системы) или 2 ГБ (для 64-разрядной системы)

Свободное место на жестком диске: 16 ГБ (для 32-разрядной системы) или 20 ГБ (для 64-разрядной системы).

Графическая плата: MicrosoftDirectX 9 с драйвером WDDM.

Proqramlar telegramda

Qaqam mən bunu çoxdan yükləyib test etmişəm. Ancaq Microsoft - un öz rəsmi saytından. Heç bir problem yoxdu. Yaxşı işləyir. Format zamanı da açar istəmir. Ancaq formatdan sonra aşağıdakı yazı problemi qalmaqda davam edir. Mən də bu yazı probleminin aradan qaldırılması ilə bağlı video dərslik yerləşdirmişəm. Formda var. Axtarın tapacaqsız. Aktivatsiya da içində. Tam aktiv olur.

Qeyd: Mən Windows 8.1 Enterprise versiyanın olduğunu deyəndə nədənsə heç kim mənə inanmadı. Bu heç yaxşı hal deyil. Mənə elə gəlir bura yazanlarında arasında inanmayanlardan var. Rütbəyə baxıb inamsızlıq göstərməyin. Çox xahiş edirəm.

UĞURLAR!!!

Azər paylaşım üçün təşəkkürlər... Fuad düzdür ilk eşitdiyimdə məndə inanmamışdım Enterprise versiyanın belə tez çıxacağına amma oda hələki tanıtım versiyadı belədə baxanda Pro versiyadan o qədər də fərqlənmir... Demək olar eynidirlər... Yazı problemindədə sağol sənin o videodərsliyin mənə çox kömək oldu bu danılmazdır...

Bir sualım olacaq burdaki userlərin hər birinə bu 8.1 həmişə belə Preview olacaq?? ya bu müvəqqəti versiyadır??

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...