Jump to content
Forum Windows-az.com

GTA IV Fikirləriniz

KymaR_

Recommended Posts

Ilk öncə hər kəsə Salam..
Mən bir gta yigmisam mənim gözümdə elədə yaxsi görsənmir hər baximdan qrafika ,masinlar,textrular və s... istəyərdimki mövzunu oxuyan hər bir kəs səkillərə baxaraq bir nəticə çixardsinlar nəyi əlave edmek neyi oyundan çixartmaq məslətləriniz və 10/0 balliq sistemdə səs verəsiz ..
Bunu etməkdə məqsədim bir çoxunun gtani yiga bilmir düzəldəndədə çox səflərə yol verir mən istyrəm oyunu təmiz hazir edib sayta buraxmaq .Bəziləridə bundan istifadə edib qrafika qosaraq satirlar mənim elə bir fikrim yoxdu dəstək olan və olmayan hər bir kəsə təsşkkür

Priora

GTA IV Fikirləriniz

GTA IV Fikirləriniz

GTA IV Fikirləriniz

GTA IV Fikirləriniz

Proqramlar telegramda

qaqaw bele pis cixmasin Gta iv ozu cox guclu oyunde 4 GB ram isdiir adi ama sende mawallah oyuna Icenhancer+mawinlar qoymusan gerek bunu oynamaqcun hamida 6GB+ ram 3 GB+video kart lazimdir .. yenede ruh-dan duwme ugurlar ...

1)mawina azerice plakatlar vursan ela olar hansisa plakati edit-leye bakcell yada azercell ve s qoya bilersen.. Nico-nin qoftasina Azeri bayragi elave ede biersen esas Trainer olsin 2-3 peredoklu 21 07 21 015 bidenede qeseng pasatkala priora lap super olar :wink:

her halda bu menim fikirlerimdi

X-Missiya

Çox sağ ol Amil

CyB3R ArMY

qaqa gta 4 hamıya çox ağır oyun kimi gəlir əslində belə deyil bu icenhanceri özüm editləmişəm yəni normal oyun istyənlər üçün VGA GT 430 cpu e7500 2.9 ghz ram da 3 gb tam bəs edir ama imenna şəkillərdəkii kimi reallığı almaq istəyənlər üçün isə 4 gb ram i3 processor GTX 560 bəs edər 4 gb ram 20-30 manat qiymətindədi i3 cpu 100 manatdı gtx 560 da 150 manat əgər kefiyyətli oyun istyrsənsə kefiyyətlidə pc olmalıdı :smile: mən bu oyunu hətta pentium 4 gt 650 2 gb ramda bu cur gtanı oynamışam fps 20 verirdi məncə bu parametrlər üçün hələ fps 20 çoxdu .

planşetlərə gəldikdə bu yaxşı fikirdi nikonun koftasına azəri bayraqı vursam da pis olmaz ama azəri bayrağını bəzi plakatların yerinə vura bilərəm.Şəkildəki kimi

GTA IV Fikirləriniz

maşınlara gəldikdə bildiyinpriora və ya vaz maşınları varsa xuliqan stildə yolla )

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...