Jump to content
Forum Windows-az.com

Formatda silinmiw fayli qaytarma

Huseyn.

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

eger c ve d birlesdise qaytaramq olmur.cunki sektorlar birlesdi ve yaddasindaki yeni kocundeki melumatalrin hamisi silindi.hdd partsisini birlesende her sey ter temiz silinir.neceki boot ector virusunu silmekden otru gerek c ve d ve ya e disqini mutleq birlesdirmek lazimdir.sen evvegeden melumat alardinki birlesende silinir ya yox.

- Laptop ve Desktop Anakartlarin temiri

- BIOS yazilmasi

- Sifreli SuperUser BIOS-larin silinmesi

- Kicik chiplerin deyisidrilmesi

- BGA Chiplerin deyisdirilmesi (GPU/CPU/FCH/PCH/HM ve s)

Guest fariz.ibiyev

Vusal

mence yox men bir hard disq geri yukledim usta xarab olduguna gore deyishmisdi

hemin hard disqide silmisdi C / D ni de

ama men her sey yerinde qaytardim ) bunla( iCare data Recovery)

---------------------------

bide qaytarilmish fayillariniz zedelenmis olsa onlari silmeyin

Yoxsa yene etsez hemin zedelenmis fayillari qaytarir )))

• 3 hafta sonra...
bashima bir nece defe gelib har diskim de fayillar silinib . birinci defe bilmeden c ve d disklerini birlesdirdim farmat edende.tezeden boldum iki yere . acdim her sey silinib.apardim dns servisine orda 4 gun komun bashina oyun acdilar axirki silinen her sheyi ele bil hec silinmemish kimi qaytardi,. papka seklinde.ikinci defe de farmat etdim elave har disk . apardim dns belke qaytara evvelki kimi. qaytara bilmedi fayillarin adi deysihdi hamsi recover yazildi adlari,indi pover data recover 3.1.1 le geri qaytardim ozum papka sheklinde,bashka versiyalarinda papka kimi qaytarmir

bu yaxinda HDD 3 parition hamisi sistem asibkasina gore silinib tek bir part oldu

burda sadalan butun programlaridan evalve ozumde bir nece guclu recovry programlarini yoxladim hettta en meshur olan Easy Recovery bele qaytara bilmedi.qaytardi ama qarisiq hamisi hec bir faylda islemdi.

Sonra saytda Active File Recovery programini istifade etdim cox super bir program oldugunu heqiqten ozumde sahidi oldum.250 Gb 3 part hamsi nece vardi ele qayitdi hec bir fayl bele zedeli olmadi ozde nece var idise partlar enyi qaydada eyni yerbeyer.Tovsiyemdi hemen program :)

- Laptop ve Desktop Anakartlarin temiri

- BIOS yazilmasi

- Sifreli SuperUser BIOS-larin silinmesi

- Kicik chiplerin deyisidrilmesi

- BGA Chiplerin deyisdirilmesi (GPU/CPU/FCH/PCH/HM ve s)

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...