Jump to content
Forum Windows-az.com

Pc-ə əlavə hissələr

Recommended Posts

salamlar.. mən kompumu yığdırmaq isdəyirəm..

Pc-ə əlavə hissələr

Pc-ə əlavə hissələr

bular pc-im haqqında məlumatlardır

mən Bu ramı almaq isdəyirəm 8 Gb-dır özümdə isə 4 Gb-dır indi tutaq ki 8 gb ramı alsam 4 gb-nin üzərinə yerləşdirib 12 Gb edə bilərəmmi ? yoxsa 4 Gb ramı çıxarıb yerinə 8 gb qoymalıyam onu bilmirəm kömək edən olsa sevinərəm birdə HDD-ım 367 Gb-dır indi mən Bu linkdəki Hdd-nı alsam 1 Tb+367 olacaq yoxsa öz Hdd-mı çıxarıb yerinə 1 Tb lıq qoyacam bilmirəm bu iki sualıma cavab verən olsa çox sevinərəm

Proqramlar telegramda

...orda heç nə yoxdur...açanda görəcəksən...üstündə olana bax...hər 2 baş tərəfində keçirici var.ramı oturdursan porta və hər 2 keçiricini qırağlardan keçirirsən...düzgün oturanda səs eləyir...amma ramın ortasında qırağ tərəfdə yarıq var.həmin yarıq ana platada öz yeri ilə tutuşdurulub oturtmaq lazımdır ki,yerinə düz keçsin...

...ehtiyac olarsa,youtube.com-da videolar da var...

...və yəqin ki,üstündəki ram ddr3-dür...dəqiq bilmirsənsə yolunu deyim dəqiqləşdir...

...hər ikisinə inan...

...bu sistemlə əlaqədardır...8 gb da olsa,xp-də təxminən 3.5-dən yuxarı göstərməyəcək.çünki xp-də ancaq 3.5 gb istifadə olunur.qalanı olmamış kimi istifadəsiz qalır...

... 4 gb və ondan yuxarı ramın tam istifadəsi üçün windows 7 x64 bit işlətmək lazımdır...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...