Jump to content
Forum Windows-az.com

Tp-link modemdə problem

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Faiq günah parelel telefonda deyil ,çünki adsl xidmətindən istifadə edənlər bilir parel telefonun internete ziyanını bu aksiomadır.Günah bu ucuz və keyfiyyətsiz modemləri Azərbaycana gətirəndədir

Faiq yenə təkrar edirəm elə insan olub ki onun problemi sırf adapterdən olub.Xətti normal ,port qaydasında ,ev ışıqına qədər ölçü verilib 220 v göstərib amma modemdə 2 işıq yanırdı power ve wi-fi .kimə desən ici mən qarışıq deyərdim ki problem telefon xətindədir amma problem adapterdən cıxdı adapteri dəyişən kimi modemin adsl və internet ışıqı yandı

Proqramlar telegramda

Bugun səhər yandırdım modemi nə qədər etdim internet gəlmədi heç Lan ilədə yoxladım internet gəlmədi ancaq işığı modemdə yanırdı... Mən yenədə bunu axşama yaxın aparacam modemi aldığım yerə bəlkə onlar bilərlər bunun dilini... Birdə dünəndəndi mənim fikrimdə reset etmək vardı modemə amma modemi heç resetləmədiyimdən biraz ehtiyyat etdim eləməyə məncə reset atsam düzələr modem... Siz nə deyirsiz?

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...