Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows Problem

Recommended Posts

Hamınıza Salamlar..Deməli Dostlar Mən Deamon Tools Proqramına Girdim və elə olduki Məndə Windows 7 variydi diskə yazmaq üçün.. Mən Çaşıb Səhvən D Diskinə Windows 7 Yazdım ama C Diskindəki Windows XP`də Qaldı.. Mən indi Nə qədər Edirəm C Diskindəki Windows XP`ni Silə Bilmirəm.. Bunu Hansısa Bir yolla silmək mümkündür ? Amma Format deməyin çünki Disk yoxdu.. Başqa Proqramla yada nəyinsə köməyi ilə Silmək olar C Diskindəki Windows XP`ni ? D Diskindəki Windows 7 istiyirəm qalsın.. :recourse:

Lazım Olmadı Dostlar Unlocker Proqramıynan C Diskindəki Papqaları sildim.. :feel:

Proqramlar telegramda

Stilny Bomj , Aleykuma-Salam . Seni men VALLAH basa dusmedim .DAEMON Tools proqramin yuklenmeyi hara,Windows 7 sistemin yuklenmeyi hara.Ozude arada yuklenme zamani feriqde var.C-diskini format etmek ucun sene disk lazimdir ??? Hele Menim kompitorum bolumunden C-diskini sec format ele getsinde.D-diskinde olan Windows 7 ile isle sonra.Eger sistemi eyni Diske yazirsansa birinci sistem yararsiz olur.Eger diskleri bolub yazirsansa sonda yazdigin ustun olmaq serti ile ikiside isleyir ....

indi sen yeniden xp isteyirsen?xp ucun bilirsenki yazmalisan ayri varantin yoxdu cunki yazirsanki silinib 7 isteyirense yaziq girirde xpni secme qaydasini sorusursansa qara ekrandam mause islemir asagi oxu vur men bilen sende birinci win 7 yazilmalidir cunki d diskindedi deyirsen asagi oxu vur xpni sec asagi oxu vuranda secilecek sonrada enter vur xp acilacaq

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...