Jump to content
Forum Windows-az.com

Aimbot

Ramin_MUSAYEV

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

1.Bilsəydim 100% paylaşardım.EpicPb üçün vh var keçin ona :winked: .Və aimbot yox belə yaxşı funksiyalı çit olur.ama heçkim paylaşmır.Brazilya pbsının və s. pbnınki bəziləri varki düşür pb türkə.Vəya kimsə edit eliyir.Tapanda paylaşmır.Paylaşan olsa yayılar və 1 həftə çəkməz fix yeyər.BU səbəbdən epicPB yaxşıdı :wink:

Birdaha SALAMLAR) Demeli bele aimbot tapdim beli beli sehv esitmediz aim bot tapdim 100% isleyir amma bir problem var pulnandi :) deyeri 32.61 TLdi yeni (hardasa 16-17 manat) videolara baxdim superdi :) bank kartim olsaydi alardim heyif yoxdu kimdese varsa ala biler facede baxdim sehifelerine atansik deyiller almaq istesez bu yukleme sayti LINK ve buda almaq ucun sayt LINK P.S bir aim yalniz bir kompda aypide isleyir + mene ele gelir pointin ozu satir bu aimi :)

birdeki bunu sindira bilen olsa ela olar username passwordu deyirem bacaran varsa yukleyib sindirsin

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...