Jump to content
Forum Windows-az.com

PES 2014 setupda xəta

Guest SaDe_NiCk

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

VALLAH necenci defedir ki,PES 2014 ile elaqedar sikaetler deyilir.en yaxsisi beledir,ya get al kompa yaz,yadaki kohne versiyalari yukle islet,he bir meslehetimde odur ki, qardas hec isletme,kompunu neye zeifledirsen ki?:wink:

sende sistem ne dildedir?

bax qardas senin ucun bir suru is acildi,bulari icra ele gor hansinda duzelir?

PES 2013 HATALARINA %100 ÇÖZÜM

Arkadaşlar bu aralar forumun her yerinde MaxPayne3 gibi hata konuları açılıyor.Çözüm olarak bu konuyu açtım.

"Çalışmayı Durdurdu"Hatası Çözümü

İlk Olarak "Bilgisayar"'a sağ tıklayıp özelliklere geliyoruz.Sonra ise buradan "Gelişmiş Sistem Ayarları" kısmına tıklıyoruz."Performans" yazan ksımın yanındaki ayarlar kısmına tıklıyoruz.Oradan tepedeki sekmelerden "Veri yürütme engelleyici" sini bulup oraya geliyoruz.Ekle diyerek pes2013.exe yi ekliyoruz uygula ve sonra tamama basıyoruz ve Pc'yi yeniden bşlatıyoruz.

Hata Yazısı Vermeden Kapanma Hatası Çözümü

İlk önce oyunun doya konumunu açıyoruz.Oradan altta bulunan "Grafik Ayarları" kısmına geliyoruz.Yüksek ise orta yapıyoruz.Eğer yine olmaz ise Düşük'e alıyoruz.Ayrıca bu ayarları yaparken oynun her seferinde gerekirse "Yönetici Olarak Çalıştır" diyoruz.Eğer ben yüksek ayarla kapanmadan oynamak istiyororum.Gerekirse bu oyun için porgram yüklerim diyorsanız aşağıdaki çözüm tam size göre...

Donma Çözümü ve Yüksek Ayarda Kapanma Çözümü

Eğer başlıktaki hatayı alıryorsanız öncelikle bu hatayı çözebilmek için yukardıaki çözümde de yazdığı gibi program yüklenmesi lazım.Bu programın adı ise "Game Booster 3" yani oyun güçlendirici 3.Bu programı buradan indirebilirsiniz.Program yüklemesi zaten çok kolay.İleri,ileri ve son felan işte.Programı kurduktan sonra çalışıtrıyoruz.(Zaten son kısmındki seçenekleri ellmezseniz o çalışır kurulumdan sonra.)Sonra ise oyunlarımız karşımıza gelecek.Hemde hepsi.Buradan Pes 2013.exe yi bulup "Güçlendir ve Başlat" diyoruz.Kesinlikle yüksek ayarını değiştirmeyin çünkü bu program sayesinde oyun donmaz,kapanmaz,çalışmayı durdurmaz.

Nihad Əhədzadə

qogru deyirsən düzü heç bəyənmədim pes 2014 ü 2013 bundan yaxşıdı 2013 də interface superdi amma 2014 pisdi

elnur.dadashli

o ola bilər nəsə çatışmır mən mən oyunu yüklədim instal elədim sonra cd key istədi onu yazdim sonra yüklənməyə başladı və yükləndi cd dvd erroru gəldi fix eledim oyun açdı vəssalam

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...