Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 7

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • 3 hafta sonra...
  • 5 hafta sonra...
Guest DoN Vito Corleone

qardaw onu yukleyince diske yazinca 5 azn ver bidene normal windows 7 diski al format desliklerine bax ele eger hevesin varsa alinacey yox eger hevesin yoxdursa hecne alinmicey sende...Ugurlar,,.,

ilk evvel kampyuterlerivin gostericilerine nece baxmagi oyren sonra formata kec :fellow:

.... mən verdiyim windows-da əksər driverlər var... amma heç 1 windows-da bütün driverlər ola bilməz...yəni formatdan sonra hansısa driver problemin olmayacağına heç cür zəmanət vermək olmaz...və bu mümkün də deyil...

...amma mümkün olanı odur ki,hər hansı driver lazım olarsa,tapmaqda kömək edərik...

mende sexsen evvel bu sayta girende kompun parametirlerine bele baxmaqi bacarmirdim,bezi dostlar var idi ki,meselen bu saytin unudulmaz isimlerinden biri<seven_birisi>(Ismet Sadiqov)onu cox incitmisem ALLAH sahiddir,o mene bu saytdan kenerda coooox komeklikler edib,eyni zamanda burdaki qardaslar...yeni eger qardas sen hecne ede bilmirsense bu o demek deyil ki,sen nese oyrenmeyeceksen.sexsen indi men ozum basqa cur demirem elbette ki,yenede hecne bilmirem amma kompu bele ozum format edirem eyni zamanda diger problemler yaranada oyrenib duzeltmeye calisiram.driver filan seni qorxutmasin,bu deyilen sistemi yukle driver problemide ne olsa denen burda qardaslar yardim edecek,qetiyyen cekinme.deyerdim ki,formatdan belkede asand emeliyyat yoxdur sistemde...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...