Jump to content
Forum Windows-az.com

Android 4.2

GooGle_Chrome

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

qaqam android emeliyat sistemli telefonlari update etmek bir az qeliz meseledi sen evvelce andoidin istediyin versiasi ucun saglam kew tapmalisan ondan sonra update ede bilersen qaldiki programlari tlefone kocurmeye sehf elemiremse menyuda uyqulamari yonet olmalidi ordan prgramin ustine vurursan orda sd karta dasi yazilib ona vurursan vesselam

Hisatsu

Qaqaş gülməli söhbət edirsən ))) mən prob üçün ilk dəfə "ebay"-dan flash kart zakaz verdim 1 dollara , Çindən bura pulsuz gəldi poçta getdim mənnən 1.4 manat pul aldılar )) budu bizim gömrük ? :wink:

Hər bir mal haqda yetərincə məlumat yerləşdirilib ebay -da sadəcə doğru axtarış etmək lazımdı ...

samir619

T-mobile haqda dəqiq məlumatım yoxdu ... Ancaq mən telfonu sifariş verəndə hətda özləri mənə yazdılarkı "sizin ölkədə imei promleminə görə ola bilsin telfon orda işləmədi ... Mən dedim siz imei verin mən yoxlayım görüm işləyir , göndərdilər imei işlədi sonrada mən dedim göndərin problem yoxdu göndərdilər , elada işləyir telfon təbii ki qeydiyyatdan keçirdim burda ...

Qeyd edim ki hansı telfonun yanında UNLOCKED yazılıb sa 100% Azərbaycanda işləyir ...

...Video...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...