Jump to content
Forum Windows-az.com

Bakcell"in 777 kompaniyası!?

Guest TuRaL

Recommended Posts

Əvvəlcə onu qeyd edim ki özüm Bakcell istifadəçisiyəm, və bu yaxınlarda bakcelldən gələn bir ismarıc məni maraqlandırdı.

SMS: Müştəri xidmətləri!

Dəyərli Bakcell abunəçiləri üçün hər gün - Nokia və Toshiba, hər bazar 3000 AZN ve finalda MERCEDES! 777 nömrəsinə SMS göndər (300kontur\\SMS)

Mənədə maraqlı gəldi konturum da çox idi düşündüm göndərim görən nə olacaq. Amma bu qısa nömrəyə sms göndərəndən 10 dəqiqə sonra cavab SMSi gələndə artıq nəsə şübhələnməyə başladım və cavab sms-ində belə yazılmışdı

Rəsmi müsabiqədə qeydiyyatdan keçmək üçün 777 nömrəsinə SMS göndər

1Cİ fırıldaq: Bildiyimiz kimi bütün nömrələrin sahibləriyəni nömrənin sahibinin (ADI, SOYADI və sqeyd olunub). Yalançı adın istənməsi artıq bir SMS yığmaq kompaniyasıdır. Mən ərinməyib nəticənin nə olacağını görmək üçün adımı yazıb göndərdim. və beə cavab gəldi

Təsdiq et ki yaşın 18dən yuxarıdır Hə\\Yox

2Cİ fırıldaq: Mən hələ bu qədər axmaq və giydirmə sual eşidməmişdim. Çünki nömrə lanlar mütləq şəxsiyyət vəsiqəsi ilə alırlar və onların yaşı hamısı 16 yaşından sonra verilir və burada yaşın 18 olması niyə götürülüb? Məyər 16 yaşında olanlar adam deyillər? Bakcell cavan müştərilərini adam saymır? Həm də bu kompaniyaya yaşın nə aidiyyatı var? Yaxşı mən buna da HƏ cavabını göndərdim. Qeyd edim ki artıq 900kontur gedib. Və cavab SMS-ində sual

Qeydiyyatı başa çatdırmaq üçün XÜSUSİ suala cavab verin Bakcell nə vaxt yaranıb? 1)1994 2) 2009

3Cİ fırıldaq: Bakcell yenə bizi təhqir? Ya bizi savadsız, məntiqsiz sayır ya da bu cür axmaq suallara cavab verəcəyimizi düşünüb?

Hər nəysə daha SMS göndərmədim, amma hər gün azından 2-3 sms gəlir ki suallara cavab verin.

Düzü cavab SMS-i gələndə artıq bunun bir fırıldaq olduğunu bilmişdim, amma istədim sonuna kimi gedim.

Çalışın konturlarınızı boş-boş kampaniyalara sərf etməyin.

Proqramlar telegramda
TURAL mənimdə başımı bu cür aldaddılar.fərq ondadı ki,məndən 2100kontur getdi bu günə kimi beynimi xarab ediblər.aldanmağımın səbəbi bu oldu ki,LİDER-tvdə maşın şonun son günü bu sms gəldi fikirləşdim ki,Bakcell yaxşı pul yığıb yəqin abonentlərini sevindirər.amma atış gəldilər HARAMxoşları...

• 4 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...