Jump to content
Forum Windows-az.com

Avirada aktivasiya problemi

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Mən indi bir nəfər üçün format zamanı antivirus yazdım buda Norton idi yəni bizim işlətdiyimiz internet security onu sən verdiyin aktivasiya ilə 6 aylıq elədim indi o nə vaxtsa 1-2 aya blok ola bilər?? Yəni mən tam 6 aylıq söz vermişəm... Bunu da elə... Yəni bu antivirusu işlədən adam istəyir ona görə qalmışam belə :feel:

Aqil sağ ol qaqaş aktiv elədim amma bilmirəm indi bu açar nə vaxtadək işləyəcək yəni sonra kompyüterin yiyəsinin yanında yalançı olmuyum... Sən nə qədər vaxtdı artıq işlədirsən bu açarı??

Birdə sistemdə hər programı açdıqda və yaxud öz özündən birdə görürsən belə bir pencərə gəlir... Bu nə üçündür?? Bu gələndə nə etmək lazımdır?? Mən heç Avira işlətmədiyimdən bilmirəm düzü...

.JPG

Faiq Dəyməz buyur...

Məndə işlədirəm bu açarı hələki normaldi. 4 Gündü yazmışam. Vaxtı vaxtında obnovit eləsən problem olmaz. Son bitmə tarixi 15.09.2015-ci il göstərir.

Hə o Problem lap əvvəl yazanda gəlir məndə sistemi tam axtardı bəzi proqramlari virus kimi gostərdi məndə həmin proqramlari yenilədim. Ondan sora gəlmədi hamisinda helə gostərir? Sən sistemi axtar təmiz ola bilsin ki nəsə virus kimi tapir axtar tapsa sil təmizlə komu yenədə helə göstərsə həmin proqrami sil təzədən başqa versiyasını yüklə yoxla

Qaqaş bu antivirusu işlədərkən deyəsən programı internetdən tam ayırmaq olmur mən səhərdəndi nə qədərdi qurdalıyıram nəsə alınmır...

Birdə bu öz-özünə obnovleniya olmur ki?? Gərək elə həmişə mən edəm... Çünki kompyüter özümün deyil başqasının... Özümün olsa yenə hə edərəm...

Proqrami yazdın Komputere perizaqruska verdin. Aktiv elədikdən sonra obnovleniya eledin.

1-ci defe obnovleniya elədin. Sənlik bir şey qalmadı artıq. Gun ərzində kompüter internetdə olarkən ozu vaxtı gələndə komputerin sağ küncündə gəlir və OK edirsən özü obnovleniya edirdə...

Avirada aktivasiya problemi

Qaqaşım bunları bilirəm mən sadəcə sən bayaq dedin özün vaxtı-vaxtında obnovleniya ver problem olmaz bu sözünə görə soruşdum... İndi scan eliyirəm sistemi hələki qurtarmıyıb davam edir mənə bişey lazımdı burda bir program var onu internetdən ayırmaq istəyirəm antivirussuz bu mümkündür bilirəm onu Brandmauer Windows ilə edirlər ancaq bunu yazandan sonra alınmır nəsə... :feel:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...