Jump to content
Forum Windows-az.com

D DİSKİ İTDİ

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Recommended Posts

Guest ELNUR ORDUBADLI.

SALAM COXX XAİS EDİREM KOMEK EDİN BU NEDİ AXİ BASİMA GELDİ MENDE 500 GB ATDİ 195 GB AYRİMİSAM CD YE DİGERNİ D DİSKİNE O RECOVERY VASİTESİLE YAZİLDİKİ EGER FAYİLARİ GERİ QAYTRMAQ İSTYRSEN D DELETE NESE BAS MENDE O PROGRAMİN USTUNDE BASDİM VE YOXULDİU ALLAHDAN D DISIKNDE 1 OYUN VAR ONILENDI INDI BU ITIN MARAQLISI BUNDADI KI 195 GB VCAR BES QALANI HARA GETTI VE NECE GETRIM BUNU ///((

ARTIK TAPDIM UZURLUHESAB ELEYIN BILYEM OLSA DESIN VIDOYLA GONDERIM.

Proqramlar telegramda
Guest ELNUR ORDUBADLI.

cox sagol qaqa mende ele video tapib senin eledyin kimi etdim ama sende faylr yerinde qaldi mende ise recuvery var o silmisdim her sey icinde silinmidi ve geri gelende 0 vezzyetinde idi suklur artik oyrendim tskkk helem cox sey oyrenicik ee men bele deyek men evvelki yerlerden bele bir sey tapdim sorrusmaq istyrem bu diski teleb edenden sonra sekileri silir silirse ne faydasi var .yoxsa nese xarabligi duzeldir. ve ya diski taxandiqdan sonra yeniden komp yananda evvelki kimi olcaq ve deylim virus var gedr yoxsa nece tsk ...

Start>Run(win-R)>cmd

kecin və

sfc /scannow

bu kodu

yazin ve klaviyaturada "enter" duymesini basin.Yazdiqdan sonra Yoxlama ishe dushecek.Qurtardiqdan sonra sizden restart vermeyi isteyecek ve Windows-un diskin teleb edecek.

Taxdıqdan sonra sisteminizdeki xarab və ya eskik fayllar tekrardan yüklenecek.

Guest ELNUR ORDUBADLI.

qaqa bu program butun dil desteyni destekleyir hal hazirda itmis videolarmi berba etdim nece var elede men az yazram sert ve tam deq likle deyrem bu programi istafe et ozdilimze qoy ve videolar gel hansi diskde axtarsansa ele tapcaq.nece var elede qaydir sekiller ise sabah sene deq deyrem ... nece cixr ve necedi ama videlara soz ola bilmez geldi rahat tapdim. bide eger meslen basrsan ustune oxumursan gom player yukle oxdcaq /// ve qaydanda berbad yazilr falan filan fikir verme geri qaytar oxycaq yoxla gorsen/// beyendim programi /

http://www.tamindir.com/recuva/

elnurss çalış yazanda səhvlərnən yazma.

qeyd: sənə verdiyim proqramın həcminə də bax sənin bura qoyduğun proqramın həcminə də bax gör nə qədər fərq eləyir. o proqramın çox imkanları var orda sənə seçimlər etmək imkanları var məsələn,

1. sən ordan ancaq şəkillərin qayıtmasını seçə bilərsən daha yaxşı effektin olması üçün.

2. mahnıların

3. videoların

4. dakumentlərin və.s

Lazımdırsa sənə bunları bilmirsənsə video dərslik hazırlayıb verim.

Guest ELNUR ORDUBADLI.

qaqa bir az telesik yazdim bas uste nezere alaram///sen mene verdyini munkunse yoxla ///bide ki senin verdyinde demirem ki pisdi eladi amma basa dusulen deyil ve hal hazirdaki seryasi var aaa deyrsen ki kocur onda deyisiklikler var yeni secim imkani yoxdu sekilleri sec falan ozun tezesni bax indi onu sil yenisni yaz yoxla gor senin dedyinden ne qeder ferq var videdaki kimi yoxdu bu sozler all files ve ya music secme sozler yoxdu //munkunse tezesni yoxla videosnu cek gonder //ozeliklede nece geri qaytarilir onuda yoxla cunki youtubda baxdim tam indikle ferqlidi inanmagin ucun sil komputerindekni yaz verceyin oz linki onda ne dediyimi basa dusessen ..o ki qaldi deyrsen ki kicik hecimine beli duz deyrsen kicik hecimde effek vermir ama baxr neye.eger ele olsaydi unlocker programi 2 mg bayt senin dedyin istelinen programi silir amma diger deyin silme programlarindan en guclusudu halbuki onlar 15 20 mg b men programlarla maraqlaniram hemde cox..cox yazdiim amma semerli yazdim :winked:

BU deqiqe baxdim filler music geldi tezlenmede ////

mən video dərslik hazırlayıb qoyacam bax çünki ondan başqa heç 1 proqram yaxşı effekt verməyib. bundan başqa üsulda var acronikslə geri qaytaraq faylları onu da vaxt eləyib video dərslik hazırlayıb qoyacam paylaşacam saytda

buyurun video dərslik bu linkini qoyduğum proqramda necə işləmək lazım olduğu qayda

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...