Jump to content
Forum Windows-az.com

Youtube

Guest DoN Vito Corleone

Recommended Posts

Guest DoN Vito Corleone

demeli bele men youtube-ye her hansi bir video yukleyirem sonra axtariwda yuklediyim videonun adini axtariw verirem neticede tapmir oz videolarima ancag kanalimdan girib baxmaq olur bu problemi nece aradan qaldira bilerem ?

Evvelceden Tessekkurler...

Proqramlar telegramda

1. Videonun linkini basqa brayzerde ac gor acilir ( sign-siz )

2. Videonun adından başqa həm də əsas onun tagları-inə nə yazdığındır

3. Videon az izlendiyi uvun cixmaya biler

4. Videonun adini yaz axtar sonra Filtreler-den (yuxar sol küncdə) son bir saat-i sec gor gelecek...

Guest DoN Vito Corleone

Her variyanti yoxladim axirda bir netice aldim...

2000-den chox izlenilen video adlarini yaziram gelir amma ondan awaqi izlenilenler gelmir amma men sinamiwam bawqa kanallarin videolarini yaziram mennen ferqli olaraq 10-15 izlenilen sayisi var lakin axtariwa gelir

Guest DoN Vito Corleone

qaqawim qurban sene bawqa ip adress-nende yoxlamiwam gelmir lakin menim kanalma girib videolarima baxmag olur tek tek yuklediyim videolarin adini yazanda gelmir amma bu normal deyil bawqa kanallara fikir verirem izleme sayisi 2-3 olandada videonun adi gelir axtariwda....

buyur bu video buda adi linke girirsen narmalni baxmaq olur lakin adini artariwda verirsen tapilmir

Guest DoN Vito Corleone

bawa duwdum ataw...2 dene tag elemiwem biri windows-az.com biride oz youtub-daki video linkimi

sen dediyin kimi tag-lari sildim hecne yoxdur o9rda amma yene axtariw verdim tapmadi...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...