Jump to content
Forum Windows-az.com

KMSpico ilə Windows 8.1 aktivasiyası

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Yaxşıdır amma bir problem var oda bilmirəm sizlər üçün problem olar ya yox mən yenədə biraz qurdalıyım bəlkə tapdım... Deməli hər hansısa bir programı yazdığda program start bölməsinə düşmür vse programmı bölməsinə düşür gərək hər dəfəsində girib ordan əlavə eliyəsən starta...

Qaqam başa düşmədim elə danışırsan ki, güya biz heç nə bilmirik. Ağzımıza gələni danışır. Elə qabaqcadan da söz yapışdırırsan. Necə bilirsən elə də elə. Onu da deyim ki, bəli elədi. Sən hələ bir Windows 8.1 in hava sisteminə gir gör nə olacaq? Çox maraqlıdı mənim üçün. :wink: MetroStyledə olanı deyirəm bildin dəə?

Qaqam sən yenə də məni başa düsmədin. Hər nə isə. Amma sənə onu deyim ki, mən Windows 8.1 - i yazanda sənin qarşılaşdığın problemlə qarşılaşmadım. " Watermark " məsələsinə qaldıqda isə onun yaratdığı problemləri gələcəkdə görəcəksən. Bu problemləri yaşayanda sözlərimi yadına salarsan. Bunu həll etməyin çox asan yolu var. Programları yazdıqdan sonra bütün programları elə ekrandaca işarələ və sağ düyməni vurub " Pin to Start " elə. Bütün programlar " Start " menusuna daxil olacaq. Daha bir - bir daxil etməyə gərək yoxdu. Vaxtını aldığım üçün bağışla.

UĞURLAR!!!

Hmm deməli belə qaqam nə isə fikirləşərik görək nə tapırıq. Amma yenə də yuxarıda yazdığım kimi ən yaxşı üsul mən dediyimdi. Programları ustanovka edəndə gəlib ekrana düşən ikonların hamısını işarələ misqanın sağ tərəfini kliklə və " Pin to Start " de. Amma yenə də bunu avtomatik eləmək olar məncə.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...