Jump to content
Forum Windows-az.com

Windows 8.1 - Original

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 74
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

• 1 ay sonra...

Qardaslar men bu sistemlerin 6-sindan birnecesini yazmisam flasa mende fomrat etmeden aktivasiya kodu iseyir men hardan tapim axi

18 Gb yaddasi var ,umumilikde sistlemlerin 6-sininda.Men bu sistemlerden 2-sinide yene yazdim flas yaddasa.Yene de,boot-dan acqdiqdan sonra sistemi yuklmeke bolmesine kecerken ilk once aktivasiya kodu isteyir.Nece komek ede bilersiniz.

VahidoV.....

Bu sistemlər yoxlanmış sistemlərdir.....Mən özümdə bu sistemdən istifadə edirəm 2 aydır. (Windows-8.1 Enterprise 32-bit) Heç bir problemi yoxdur. Qaldıkı kod istəməyinə ola bilsinki səndə format zamani internet açıqdır. Ona görə kod istəyə bilər. İnterneti sondür sonra sistemi yazmağa başla. Sistem tam yazilib qutardiqdan sonra interneti yandir. Daha sonra sistemi KMSpico 9.1.2.20131210 bununla aktiv edə bilərsən....

Səni başa düşdüm. Sən Paketdə olan bütün versiyaları yazmisan flasha yoxsa təkcə birini yazmısan?. Aşağıda göstərilənlərin hansını yazmaq istəyirsən sən?

Windows 8.1 Core/Pro x86 Russian

Windows 8.1 Core/Pro x64 Russian

-----------------------------------------

Windows 8.1 Pro VL x86 Russian

Windows 8.1 Pro VL x64 Russian

Windows 8.1 Enterprise x86 Russian

Windows 8.1 Enterprise x64 Russian

Windows 8.1 Core/Pro x86 English

Windows 8.1 Core/Pro x64 English

Windows 8.1 Pro VL x86 English

Windows 8.1 Pro VL x64 English

Windows 8.1 Enterprise x86 English

Windows 8.1 Enterprise x64 English

He men her birirni yuklemisem.Flasha ise cemi onlarin daxilinde olan sistemlerden birinin 64-bitliyini yuklemisem.Hamisin yuklmeke olmur.Flashda eger bir windows varsa,digerin yukledikde hokman format isteyir.Mene cemi biri lazimdir.Men Rus versiyasin yuklemisem.5-cini yaszmisam 1-ci ru_windows_8_1_enterprise_x64_dvd_2972067

2-ci ru_windows_8_1_enterprise_x86_dvd_2972339

3-cü ru_windows_8_1_pro_vl_x64_dvd_2972044

4-cü ru_windows_8_1_pro_vl_x86_dvd_2972668

5-ci ru_windows_8_1_x64_dvd_2707370

6-cı ru_windows_8_1_x86_dvd_2707488

Faiq Əhədov,Faqi men bu 18-Gb failin hamisini yukledim.DVD-diskler aldim ve adlarin qeyd etmekle diske yukledim.Nisbeten keyfiyyetli disklere atdim.HDD-lara etibar yoxdur.Ancag salmati disk yaddasidir.

VahidoV.......Sən flasha nə yazmisansa sil....

Windows 8.1 Enterprise x86 Russian

Windows 8.1 Enterprise x64 Russian....bu sistemlərdən hər hansisa birini yaz flasha....

Boot menyudada flasha açanda həmin tək yazdigin sistem görünəcək....

Həmin sistemi seç və formata başla.....

Nəticəni yaz bura....

• 1 ay sonra...

Tanner Qardash cox sagol hal hazirda, Windows 8.1 - Оригинальные образы от Microsoft MSDN (2013) Enterprise x86 (English) bu versiyani qurdum super isleyir yaxsidi, aktivasiya KMSAuto Net bunu goturdu. Ve sonda Bu sayta ve rehber heyyetine tesekkur ediremki bizler ucun bele serait yaradiblar ve bizleri bucur gozel lahiyelerle sevindirirler cox sagolun Allah razi olsun bu saytda emeyi kecen herkesden

• 6 ay sonra...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...