Jump to content
Forum Windows-az.com

Oyunda directx problemi

VahidoV

Recommended Posts

Salam-Aleykum.Kompyuter yenice formatdan cixib.Yeni video-card driveri ve her bir basqa lazimli proqramlar var.Amma cemi birce directx problemi var.Hec bir oyunu acmir.directx-gelir ve asipka verilir.Men oyunun ozunun directx-dinde yukleyirem yenede olur.Ve ya bezi oyunun directx hec yuklemir.Komek edin.Onu haradan silib ve keyfiyyetlisin yaza bilerem ve ye nece meselni hell etmekolar ???

Proqramlar telegramda
Guest DoN Vito Corleone

Salam Vahidov...Pusk menyu-da dxdiag yazib ordaki bolmede directx-i mueyyenlesdire bilersen directx 9 var 10 var 11 var problemli pc-deki directx -hansi novunu destekleyirse o novunu yukleye bilersen ...

Guest DoN Vito Corleone

bu problem windows 7 -lerde formatdan sonra direck oftomatik yazilmalidir yeqin obnovleniya edilmeyib ona gore bu hal ile uzlesilib...DirectX End-User Runtime Web Installer bunu yukle obnovleniya ver sonra perezaqruzka direks acilmalidir

Eger acilmasa demeli nvida driverləri məcburi yazılib yəniki öz radnoy drıverləri deyil videokart drıverlərini poz və yenidən abnovleniya ver icazə ver özü Windows update tapsın yox əgər Windows update tərəfindən tapilmadısa onda DriverIdentifier ile oz radnoy driverini tap yukle

Salam-Aleykum.Sabahiniz xeyir.Dunen vaxt olmadi yazmaga.Problemi ozum bir qeder ferqli usulla hell etdim.Cox sag olun sizde eziyyet cekdiniz.Elit-killer,Sistem tam yaxsi sistemdir.Men DirectX 11 yukledim.Sonra onun yuklenmediyini gordum.Error veriridi.Tehlukesizlik rejimi ile daxil oldum.Onu yukledim ve ozu yeniden basladi.Sonra yene onu adi rejimdede yukledim ve tam yuklendi errorsuz.Dxdiag-yazib yoxladim ve meselenin hell olundugunu gordum.Sizlere ugurlar....

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...