Jump to content
Forum Windows-az.com

Microsoft Visual Studio

Guest DoN Vito Corleone

Recommended Posts

Guest DoN Vito Corleone

Men yenice adini qeyd etdiyim Microsoft Visual Studio proqrama bele desek qedem atiram amma hecbir anlayisim yoxdur proqram haqqinda amma melumatim var bu proqram vaistesi ile chox isler gormek olar misal ucun webmasterlik proqramlasdirma ve s...men ise bu proqram vaistesi ile muxtelif proqramlar duzeltmek isteyirem tebiki mene ureyim ve hevesim mecbur edir bu isi gormeye indide istediyim odurki bu proqramin hansi versiyasi hem ilk basladigim ucun hemde proqram-qurmaq ucun mene yararli olar bunu bilmek isteyirdim kocurdmek linki verseydiniz chox sad olardim...birde mene meslehet gorduyunuz proqramin preniyum versiyasi ile platni versiyasi arasinda ferqi bilmek isterdimki bunun bir ferqi varsa platni versiyasini alim...Onceden Tessekkurler...

Proqramlar telegramda
Guest DoN Vito Corleone

ay brat mene sonuncu versiyasi lazim deyil mene ilk addimlar ucun birde proqramlawdirma ucun versiyasi lazimdir...yenede tessekkur edirem...

men esidmisem 2010 men deyen versiyadir amma 2010 -da necedene versiyasi var bilmirem hansini yukleyim hec deqiqde bilmirem belke hec 2010 deyil 2012 - 2013 du

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...