Jump to content
Forum Windows-az.com

Kopyalamaq üçün proqram

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Recommended Posts

Guest ELNUR ORDUBADLI.

SALAM dostlar men oyunda esasen boruser oyunlarinda meslen yazilan sozleri ve ya msj yazir rusca uzun uzadi adam ne demek istedyni bir az cetinlik cekir mende onun yazdgni koplyliyib googldan tercumye yada tercume vasitlerne gonderib tercume ede bilmirem mene komek edin men kopya elmek ucun ne edim ki mene yazilanio vaxtinda cvb verim eger bele bir proqrami sifremi varsa deyrdniz coxsagolun. :winked:

Proqramlar telegramda

...burda 1 az başqa cür etməlisən...ancaq yazıları kopyalamq olmayacaq...həmin yerdə ya oyunu saxlayıb şəkilini çəkməlisən...sonra yazıları google-da tərcümə etməlisən...

...əgər oyunu saxlaya bilmirsənsə FastStone Capture ilə həmin yazılar gəldikcə çəkmək olar...klavyaturada print screen ilə də edə biərsən...

...yazı kələn anda şəkilləri çək...sonra şəkildəki yazıları tərcümə elə...

qardaş yazı yazanda caps lock-u söndür yaz. sən buna aid proqram istəyirsənsə bölməni düzgün seç. sualına gəldikdə isə camtasia studio vasitəsilə proqramı açırsan və proqram başlayır ekranı şəkməyə və bu zaman sən oyunu açıb oynayırsan sonra səndə nəsə yazı gələn kimi oyunu bağlayırsan çəkilmiş videoya baxırsan sonra ordakını tərcümə edirsən.

mövzunu redaktə edirəm bu dəfə gələn dəfə diqqətli ol.

...Elit-killer düz eyirsən, oyun çəkən proqramlarda da bu funksiya var...misal üçün a hərifinə şəkil çəkmək funksiyasını verirsən...oyun gedən zaman yazı gələndə a hərifini basırsan və həmin anın şəkilini çəkirsən.şəkillər üçün də xüsusi papka our ki,oyundan sonra çıxıb həmin papkadan şəkilləri yığırsan...

Guest ELNUR ORDUBADLI.

ELIT BEY vallah duzu men ne movuzya aid oldgnu bilmedim deye ordan burda yerlesdrdim dedyin ucun coxsagol basligda dedeim boyuk heriflerle olsun coxsagol ..dostlar axi sekil cekmekle tezden bide onu tercume elmek ucun du ee mesln ctrl+v yapstrsan bes orda olani hansi sifreyle basanda kopylyirsan onu axtarirdim amma yende coxsagolun. :smile:

he bide bagisdyin movzundan kenardi sorusumda men bu deq warfacde 1 saatligina blok eledi 14 cu qaydanimi pozmusam ne etmisem biri deyr guya soyus soyumusem ya nebilim amma ona qalsa orda hami soyus soyur imenni meni tapdi necun bele etdiler .sadce yazilib ki oyun qaydalarni pozmusan 14 cu qayda hardadi o qaydalar bilen varmi :feel: coxsagolun

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...