Jump to content
Forum Windows-az.com

Videocart

Recommended Posts

Salam Windows-az ehli men 3 gundiki bir belaya dushmushem demeli 1 hefte bundan qabaq vido karti sokup (qargidali)yagi ile yagladim masin yagi olmadigi ucun 3 gun yaxsi isledi 3 axsami bele bir sersle qarsiladi meni cox bis ses cixir asamlari PC istifade etmek bele olurki evde ve qonsular sikayetlenmesin ilk kompyuter acilanda cox dehset ses cixire 30 dk sora nisbeten azalir biraz

sesi buyurn 3 saniyeye kimi uzaqdan zapis edirem sora korpusa yaxinlasdiriram

Proqramlar telegramda

Kamran CavadovYOX QAQASH onu yaglamamisham deqiq videocartdandi cunki videokarti cixardiram ses olmur

video karti dunen yene cixartdim kuleri sokdum elimle firladiram ele bil ilisire qigirdiyir

BlackXL qaqa mende disketi cixtmisham istifade etmirem 2 hefteden bir temizleyirem yay boyuda korpusun agzi aciq qalib

...istənilən qüllerin ortasına dəmir mil keçir...hansı ki,ora yağ tökürsən...

...həmin dəmir oxun hər 2 uc hissəsi pərin deşiyinə keçir...pər özü plasmasdan olur...və həmin dəmir oxun hər 2 ucu ki.var,hansı ki, pərin ortasına keçir,həmin deşiyin kənarlarına bax...elə olur ki,deşiyin kənarındakı plasmas hissədə çat və ya xırda qopuq olur...dəmir ox fırlananda,həmin qopmuş hissəyə girib-çıxır deyə ilişir və səs eliyir...

...ona görə də dəmir oxun hər 2 uc hissəsində qüllerin deşiyinin kənarlarına bax...

kamran qaqash demeli vidokarti cixrartdim kuleri sokdum ve 2 damci yene yag tokdum 10 saniyeden sora gordumki yag yox yene dokdum belkede bir 8 damci yagtokdum tokdukce nese quruyurdu qaldiki ox orda nese ox gormedim sekilerini qoyuram bax da ozun

1471210_756566254360572_266195913_n.jpg

1392450_756566241027240_358688291_n.jpg

onun ele ses cixartmasi ola bilerki beke hemin yag tokulen yere toz zad girib qum deneiciyi zad girib onu rahat firlanmaga qoymur gor eger temiz acib soke bilirsense ac temizde ve tezden yagla ama mawim yagiyla arasinda ferq var mawin yaginin surtunmesi cox olur ama wit yagi azdi. sen birde yoxla gor bele ses cixarda cixarda gor komp ne qeder qizir

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...