Jump to content
Forum Windows-az.com

Məsləhətli telefon almaq

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Proqramlar telegramda
  • Yanıtlar 56
  • Oluşturuldu
  • Son yanıt

Konuya en fazla mesaj yazanlar

Mən belə bir telefonla rastlaşdım və nəsə xoşuma gəldi bu telefon deyilənə görə bu telefonların səsi daha təmiz çıxır birdə zaryatka çox saxlıyır bu telefonlar... Aranızda işlədən varsa bu telefon haqda öz fikirlərinizi bildirərdiniz zəhmət olmasa...

HTC DESIRE 600 DUAL SIM

Mən artıq neçə gündür baxıram bu saytlarda olan telefonlara qiymət fərqinə baxsaq X-peria , HTC və s.. belə telefonlar Samsung-dan ucuzdur... Yenədə Samsungdur seçimim... Ancaq hansı modeli o hələ ? altındadır... Dostlar mənim üçün əgər mümkünsə 350 Azn tək kartlı Samsung Galaxy lazımdır...

-Rovshan- , qaqas indi debde olan telefon samsungdu eger pis olsaydi onu almazdilar beledeki meslehetli sony bilirsen link ver baxaq gorek necedir... Menim axirinci linkde gosterdiyim telefonda pis deyil parametrleride normaldi...

Elit-killer , yox qardas adi normal telefonlarin ustunde neler verilir bunlardada ele yani qulagcig, adapter, usb ve s...

-Rovshan- , sən yəqin bu telefonu deyirsən...

SONY XPERIA SP WHITE

Parametrlərinə baxdım çox yaxşıdır xoşuma gəldi həm deyəsən bu telefonlar zaryatka daha çox saxlayır orda yazılan commentlərdən gördüm...

Ancaq youtube-dan videosuna baxdım sensoru menyusu çox ləng işləyir samsung kimi vizual deyil...

Bu dovrun ideal ve sevilen telefonlari- Samgung ve İphonedir.Samsung sensorludur,ve celd isleyir.Ekrani da genisdir.Lakin keyfiyyetsiz ve virusla idare olunan,sisttemi dagila bilen teldir.Lakin İphoneye virus dusmur.İdare sistemi yuksek qorunur.Lakin bir cox donmalari vardir...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...

• Create New...