Jump to content
Forum Windows-az.com

Diqqət ! GTA 5 Full PC Game + Crack yalanı

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Dəyməz bəli oyun Sentyabr 17 2013 cü ildə çıxıb ama sentyabr ayının lap əvvəli bir qardaş bura foruma qoymuşdu oyunu həmdə PC üçün mən ondada başa saldımki oyun hələ ayın 17 si çıxacaq həmdə PC üçün yox hələki konsola çıxacaq biraz yenədə deyirəm ehtiyyatlı olun birdə oyun əgər PC üçün buraxılsa mən özüm RELOADED versiyanı gözləyib qoyacam sayta narahat olmayın

taner haqlidi cox insanin heyecanindan istifade edib ziyan vururlar amma istifadecilerde bunu anlamalidilarki eye bu sey oz resmi saytinda yoxdusa demeli hec bir yerde yoxdur

birde PS 3 ve xbox ucun cixibdir vidosuna baxdim o qederde maraqli diyil yeqindi PC ucun maraqli olar ozde hedinen artiq parametirlere sahib olan PC isteyir oyun

:wink: Yo Azer evveller zeif idi gordum hecne elemek olmur tezesin aldim Casper RAM 4GB VGA 3Gb Intel+NVidia 2.4 GhZ (4Cpu) mence bunnan gta5 oynamag olar Gta 4 rahat qurudmadan oynamiwam ama get-get gede sistem teleblerini o qeder coxaldirlar ki gelek

RAM 12 Vga 4.. 3.0++Ghz (8CPU) personal zad alasan odaki 1100 manatdan ucuz olmaz :feel:

Cox Mubarek yo GTA V sistem telebleri coxdu

Prosessor: İntel i3/i5/i7 və ya dörd nüvəli AMD FX Series

Ekran Kartı: Nvidia GTX 460 və üzəri və ya AMD HD 6800 və üzəri (256 bit Ekran kartı) - Shader Model 4.0 və üzəri, DirectX 10 və üzəri dəstəkli

Yaddaş: 4 GB Ram və üstü

Boş Disk Sahəsi: 30 - 35 GB

Səs kartı: DirectX 9.0 uyğun səs kartı

Əməliyyat Sistemi: Windows 7, 8 64bit

Ekran Kartı: DirectX11 uyğun ən son çıxan ekran kartları (NVidia / Intel) NVidia GTX680 / (AMD) AMD Radeon HD 7970

Yaddaş: 8 GB Ram

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...