Jump to content
Forum Windows-az.com

GTA V Təhlükə Saçır

TΛNNΞЯ

Recommended Posts

Əvvəla hamıya SALAM söz versiyim kimi məqaləni tamamlamışam əziz istifadəçilər birazdan oxuyacağınız məqaləni əziyyət çəkim 3 gün ərzində hazırlamışam məqaləni sizlərə görə hazırlamışam mənim onsuzda olacaqlardan xəbərim var məqalənin 50 %-i mənə məxsusdur 50 %-inidə netdən araşdırmalarda toplamışam sizlərdən xahişim 5-cə dəqiqənizi ayıraraq məqaləni sona qədər oxumağınızdır əgər məqaləni oxumadan keçsəniz bir təşəkkür yazmaqla sonradan başınız dərdə girəcək və forumda mövzu açacaqsıza həmin mövzuları özüm siləcəm səbəbinidə bildirəcəmki bu haqda mövzu açmışdım diqqətli olaydın keçək əsas məqaləyə

Proqramlar telegramda

Herkese serhlerine gore tesekkur edirem

Sahin, men driver oyunlarinin hamisinin sonuna cixmisam San Franciscodan basqa oda mende hem donur hemde Windows 8 e kecenden sonar windows 8 desteklemir osibka verir qaldiki Driver 1-2-3-Driver Parallel lines bunlarin defelerle sonuna cixmisam

Aqil, deymez xosdu

Azər, yazından belə başa düşdüm ki, paylaşdığın 2 linkdəki fayllar viruslu fayllardır...

mən də gözləyirəm... sözün düzü çətin ki yükləyim amma məndə olan məlumata görə personajlardan biri azərbaycanlı mafiya başçısıdır və oyun onun öldürülməsi ilə bitir (səhv etmirəmsə)...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...