Jump to content
Forum Windows-az.com

Microsoft Office 2013 Layihəmə Dəstək

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Uğurlar , amma mən inanmıram ki belə şeyə pul ödəsin bizim millət,

Yəni zəhmət çəkib qarşılığıını görməmək pis olar - ona görə də diqqətli ol və əvvəlcə bir neçə dərs hazırla nümunə olaraq əgər gördün ki istədiyin maraq yoxdur dərslərin ardını gətirmə ...

və dərslik hazırlamaq istəyəndə məncə elə proqramın dərsliyini hazırlamaq lazımdır ki , tapılmayan dərslər olsun.

Yenə də Uğurlar...

Cehyun tapilmayan deyendeki 2013-ün Word, Excell derslerini full olaraq ruslar satisa qoyub ve alirlarda istemeyen almaz men ozum kompyuterden ders kecirem inanki 2010-un derslerinioz rayonumuzda diske vurub satirdim birdeki meger her adamin basi cixir ofis proqramlarindan basi cixan ofisni kurslara niye yazilir ? demekki maraq var CHIP online derslikleri satir yenede kim istese alar kim istemese yox

Niyətin hara mənzilin ora... Mən niyət edəndə ki, kompüteri özüm öyrənəcəm, məni məsləhət elədiyim ( kurs görmüş ) uşaqlarımız (qardaş-bacı uşaqları) dedilər ki, gərək kursa gedəsən...

Mən dedim ki, kursda dərs deyənlər məndən yaxşı başa "düşməzlər"...

Mən daim yeni proqramları tətbiq etməklə öyrənirəm...

Windows 8.1, MO 2013 işlədirəm...

Kursların qapısını tanımıram, kurs bitirənlər məndən istifadə edirlər...

Ancaq çox tanıdıqlarım yaxşı halda MO 2003-2007 işlədirlər, XP və ya Wind. 7 ilə...

Demək istəyirəm, mən 1973-cü ildə elektron hesab maşınların uçota tətbiqinin ixtisas dərslərini keçmişəm...

Yenə uğurlar olsun!...

foto_101.gif

Azər uğurlar qardaş sənin işlərinidə görmüşəm bu günə kimi əladı hər şey. Səsli olacaqsa daha yaxşı məncədə belə bir lahiyyə yaxşı olardı. Səsnən hazırlayacaqsansa satış üçün əladır. Həmdə Azərbaycan dilində. Uğurlar Gözləyirik.....

Yəqin ki AİO formada olacaq.... Dizayn barədə nəsə lazım olsa köməklik kimi deyə bilərsən. Bir dost kimi əlimdən köməyi əsirgəmərəm...

Azer Qaqash lahiyende sene ugurlar mence telabat olar eyer deslikler keyfiyetli olsa birdeki ofis prolarini oyreden tam oyrenmeye 20 azn odenilirsen azer qaqash sen qoyarsan 5 azn ne ve birdeke bele bir meslehetim olar her derslikde numuneler yerlesdirmek cunki biz azerbaycanlilar heleki internetde gormediyimiz seye pul odemirik ona gore numune olsa yaxsi ola sene basarilar

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...