Jump to content
Forum Windows-az.com

Test edilmiş Windows 7 Original

VSL94

Recommended Posts

Hər kəsə salam mən 3 ilə yaxındırki windows lar yükləyib yoxlayıram təqribən 100 dən çoxdur və bunlar arasinda 3 ən yaxşı windows 7 ni sizə təqdim edirəm 100% deyə bilərəmki heç bir problemi yoxdur və dəfələrlə test elemişəm.

1. Microsoft Windows 7 SP1 x86/x64 Ru 4 in 1 Origin-Upd 11.2013 by OVGorskiy® 2DVD [Ru]

Bu mənim ən sevdiyim windowsdur deyə bilərəm içində formatdan sonra yüklənməsi vaxt aparan sistem proqramları( visual c++ , Framevvork, silverlight, java,directx ve s) varki bunlar birlikdı ustanovka olur. Qalanıda asantdı)

2.Windows 7 Ultimate SP1 (x86-x64) DDGroup™ Edition [v.18.07] Русский

Bunuda can rahatlıği yükləyə bilərsiz.

3.Windows 7 Ultimate SP1 x86/x64 Elgujakviso Edition 05.2013 (2013) Русский

Buda son bu sistemlərin hər biri eladır.

Proqramlar telegramda

VusVus paylaşım üçün təşəkkürlər verdiyin 1 ci sistemi 2 ildi işlədirəm əla sistemdi onun ENG versiyasın tapa bilmədim axı eyni ilə onun birdə mövzunun başlığı səhvdir məsləhətim deyə heç kim bir neçə müddət sonra bu mövzuya baxmayacaq Windows 7 üçün ona görədə mövzunun adını

Test edilmiş Windows 7 Original yazsaq yaxşıdır

• 3 ay sonra...
Guest SaDe_NiCk

Salam men 1 ci windows 7 ile format etdim sistem isleyir amma komp ilk defe acilanda bilirik ki, normalda net siqnal yazilir sora sistem acilir,mende ise 2-3 defe ne siqnal yazilandan sora acilir bu ne ile baglidir?

Guest SaDe_NiCk

sagol brat etdim

Birde mende sanki internete girende yazilar bulanig kimi gorsenir,yeni men evvel windows xp isledende internetde yazilar tam seffav idi.Windows 7 32 bit yazdimda bulanig idi indi Windows 64 Ultimate yazmisam yene bu bulaniglig var sanki yazilar daha tund ve bulanigdi,ele bir yazilar kolgelidi bunu nece duzeldim.Adamin gozunde yorur bele yazilar.Bu problemi men turk forumlarindada tapdim basa dusmeyenler Buda turkcesi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...