Jump to content
Forum Windows-az.com

FLAC nedir?

gurze

Recommended Posts

Salam dostlar. Internetden audio albom yuklemisem. 2 dene .cue tipli file var birinin adinda (FLAC) yazir ve digerleri .jpg ve Бесплатный, свободный от потерь файл аудиокодек (.flac) filedir. ancaq bu axirinci filedadi mahnilar. .cue fileleri oxumur. bu Бесплатный, свободный от потерь файл аудиокодек (.flac) file cd-ye yazdim butun musiqilere qulaq asa bilmedim. yeni ki musiqilerin hamisi bir musiqi kimi 56 deq gosterir. meselen 5-ci musiqini oxutmaq ucun gerek 4-nu aradicil qulaq asam mecburen. Xahis edirem mene bir yol deyin bu albomu diske yazim musiqi merkezinde de qulaq asmaq olsun. EVVELCEDEN HER KESE TESEKKURLER!!!

Proqramlar telegramda

menimde flac haqqinda melumatim yox idi...ancaq indi iner. arasdirdim...........flac, mp3 -e benzer bir formatdir...yeni boyuk hecimli musiqi fayllarini flac ile sixirlar ve flac mp3 ile muqyisede keyfiyyeti daha yaxsi saxlayaraq sixir(sanki 7Zip)..flac faylini acmaq ucun media playerlerde decoder paketi olur..yoox eger senin isletdiyin mediaplayerde bu funksiya yoxdursa onda bu proramla yoxla>>>yeqin ki alinacaq:) FLAC Frontend

FLAC, Free Lossless Audio Codecin qısaltması və musiqi fayllarını, keyfiyyət itkisi olmadan sıxışdıran bir codecdir.FLACdə keyfiyyət itkisi olmur.

Bu prolarla acilir.

Roxio Easy Media Creator

Adobe Audition

VideoLAN VLC Media Player

VUPlayer

CoreFLAC

cue fayli 2 curdurdur.biri CD o biride CD CDRWin.

CD ni cue faylini

Nero

Roxio Easy Media Creator

IsoBuster

InterVideo WinDVD

gD Software FireBurner

EZB Systems UltraISO

Alcohol 120%

CD CDRWin

Golden Hawk Technology CDRWin

IsoBuster

EZB Systems Ultra ISO

bunlarla acilir.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...