Jump to content
Forum Windows-az.com

NVIDIA GeForce Experience

Guest DoN Vito Corleone

Recommended Posts

Guest DoN Vito Corleone

Her Kese salamlar...Wekildende gorunduyu kimi NVIDIA GeForce Experience deyirki uzr isteyir ki bu pc-deki oyunlari optimizyon ede bilmir pc-de oyunda var oyunada daxil olanda ele bele yazilir men fikirlewdimki belke oyun deaktiv olanda bele yazilir amma xeyir .... amma onuda deyim oyunlar narmal bir wekilde acilib iwleyir indi bilmek isteyiremki mende olan oyunlar bu NVIDIA-ya uygun deyil ona gore bele yazir yada NVIDIA plataya uygun deyil zehmet olmasa bilenler oz cavablarini yazsinlar...Onceden Tessekkurler...fdfdf.png

Proqramlar telegramda
Guest DoN Vito Corleone

Aqil Ataw 1 cisi verdiyin linkde 6 dene torrentin icinde NVIDA var olarin hansini yukleyib bilmedim 2 ciside bratelnik bu adi bir saytdir men ise proqramin ozunden yenileyirem deyirki son yenileme yoxdur...bu yeqin ele desteklemir oyunlari brat yadaki CPU-ya uygun deyil NVIDA

sen verdiyin likden PC uygun olanini secib yukleyirem evvelki NVIDA-ni silib bunu yaziceyam gorum ne alinir ataw qeyd edimki mende 7 dene NVIDA - ya aid proqram var qalmiwam hansini pozun yazim adlari beledir

nvidia virtual audio 1.2.19

nvidia geforce experience 1.8.1

nvidia audio drivers HD 1.2.26.4

nvidia physx system software 9.13.0725

nvidia 3d vision controller driver 331.93

nvidia graphics driver 331.93

nvidia 3d vision driver 331.93

qalmiwam hansini silim ve sen verdiyin yeni nvdiani yazim amma wekilde qeyd etdiyim problem hecbirinde yoxdur bir tek bunda var nvidia geforce experience

mence hecne silmek lazim deyil sadece bunlarin ustunden yukleyimyeni nvidiani gorek ne alinir

Pc-deki butoy NVDIA-yaya aid olan herweyi sildim perezaqruzka getdi ve Aqil qaqawmizin verdiyi linkden Pc - uygun NVIDA secib yukledim ustanovka etdim ve en son yenilenme nvida-sini tovsiye etdi onuda yukledim amma problem oldugu kimi qaldi eybi pencerede eyni yazi olaraq qaldi...eger kimse bunun ne mena kesb etdiyini bildirse cox wad olaram...

Teymur ataş sən Azəri deyil latın şiriftlərindən istifadə etmisən yəni ü,ö,ğ,ı,ə,ç,ş kimi şiriftlərdən istifadə etmək ən azı mövzunun başlığında və açılışında vacibdir Teymur qaydalara əməl etmək hər birimizin borcudur qardaş bu sayt hamımızındır sənin xətrinə mövzunu silməmişəm ama yuxarıdakı qaydaları yazdığım gündən forumda səhv olan bütün mövzuların hamısını xəbərdarlıqsız silirəm ümid edirəm anlayış göstərəcəksən

Guest DoN Vito Corleone

Azer xetrun ucu olsun brat minnetdaram...amma esdafurullah serfimiki dammiram sadece mene maragli geldi men sen dediyin heriflerden istifade etmiwem axi NVIDIA GeForce Experience sozunde sen dediyin herifler yoxdur cunki bu problemin radnoy yazisi beledude ataw Experience sozunu getirib NVIDIƏ GeForcə Experiencə yazmiceyamki :lol:

Guest DoN Vito Corleone
Her Kese salamlar...Wekildende gorunduyu kimi NVIDIA GeForce Experience deyirki uzr isteyir ki bu pc-deki oyunlari optimizyon ede bilmir pc-de oyunda var oyunada daxil olanda ele bele yazilir men fikirlewdimki belke oyun deaktiv olanda bele yazilir amma xeyir .... amma onuda deyim oyunlar narmal bir wekilde acilib iwleyir indi bilmek isteyiremki mende olan oyunlar bu NVIDIA-ya uygun deyil ona gore bele yazir yada NVIDIA plataya uygun deyil zehmet olmasa bilenler oz cavablarini yazsinlar...Onceden Tessekkurler.. Bunu deyirsen brat ?

Guest DoN Vito Corleone

he aydin oldu menim qardawim evveller deyildiki xatabi movzunun aciliwini azeri wiriftleri ile yazin sonrasi olmasada olar amma her yazi azeri wiriftleri ile yazilsa lap gozel olar mende ona gore brat tek movzu bawligini azeri wiriftleri ile yazirdim sonrasini rahat oldugu ucun ise en wiriftlerinden istifade edirdim...aydin oldu brat eger beledirse boyuk memnuniyetle qaydalara emel ederem i am sorry brother

Windows 8.1 yükləməyiniz daha məsləhətlidir.Çünki bu əməliyyat sistemi ekran kartının performansını artırır.Drayverlərini özünün rəsmi saytından endirməyin yaxşı olar.Bir başqa səbəb isə bu ekran kartının alt səviyyə ekran kartı olmasıdır.Yeni çıxan oyunları dəstəkləməyə bilər.Nəticəni bildirsən pis olmaz.

Guest DoN Vito Corleone

elcan.sabiddinli mende sistem windows 7 dir maksimalnaya deyirsiz yeni 8.1 yazsam bu problem aradan qaldirilacey ?

Sahin heri brat oz radnoy saytindan yenilenib her bir draveri amma yene beledir bilmiram sebebini tapa bilmirem

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...