Jump to content
Forum Windows-az.com

Bir USB Birdən çox .iso faylı yazmaq

•SaiD•

Recommended Posts

Proqramlar telegramda

Kamran Cavadov 1 ci usulu yoxladim amma nese alinmadi 2 ci variantida yoxladim oda sadece 1 ne ad verdi mes:( F:)

Zairov yoxladim alinmadi bu proqramla etdim MiniTool Partition Wizard Home Edition la

Eyer kimse hansi pro ile yaxsi bolmek olarsa adini desin ve mumkunduse ozu teamla komek etsin men etdim alinmadi

Sahin brat cox eziyet cekmisen xususende deamon tols masalesinde men bunu 2 3 ay bundan qabaq yoxlamishdim amma windowsu yaxsi yazmir men bunu etmishdim amma alinmadi windows 7 yazmishdim ve (dispecir zadaniya pusk on/off)kimi problemlerle uzleshdim amma men WinSetupFromUSB_1-0 pro su ile yox basqa pro ile etmishdim yoxlayaram sizlerden xaishim netde eyer fleshin bolunmesi(bu mene cox maraqli gelir) ve yaxuda hansisa proile bir nece sistemin yazimasi movzusu gorsez burada paylashin ... xboot prosundan basqa :) :)

...mən test edəndə 2 sistem yazmışdım...windows 7 və xp...orda seçim verilir...amma 1 şey dəqiq yadımdan çıxıb...seçim format zamanı verildi ,yoxsa əvvəlcədən hansı hissə aktiv edirdinsə,həmin hissədə olan sistem verildi...amma hər 2 sistemin işlədiyini hdd-i görənə qədər test eləmişəm...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...