Jump to content
Forum Windows-az.com

Pul köçürmədə problem

Faiq Əhədov

Recommended Posts

Salam dostlar hər kəsin axşamı xeyr olsun... Mənim başıma belə bir problem gəlib deməli mən Maestro Card ilə hər ay Hesab.az saytından öz kommunal borclarımı ödəyirəm... Ancaq dünənləri ödəmə edərkən hərşeyi öz qaydasında etdim bugün isə bankomatdan qalıq pulu çıxartdıqda pul 33 azn əksik gəlib indiysə həmin sayta daxil olub ödəmələrin tarixçəsinə baxdıqda işıq üçün ödədiyim məbləğ 2 dəfə yüklənib yəni qəbzi 2 dəfə qeyd olunub biri 16:50 də digəri isə 16:51 də bu nədən belə ola bilər mənim borcum 33 azn olub işıq üçün halbuki orda pul məndən 2 dəfə çıxılıb... Bu necə ola bilər? Belə olduqda mən nə etməliyəm pulumu geri necə ala bilərəm? Problemi necə həll edə bilərəm??

Proqramlar telegramda

Elcan hə mən Bakıda yaşayıram ancaq mənim borcum 33.96 azn olub indi isə heç bir borcum yoxdur amma əlavə pulum gedibdi bunu isə mən heç kəsə sübut edə bilmərəm əlimdə çekdə olsa belə bilirəmki gələn ayın borcu ayrıca gələcək bu puldan əlavə... Ona görə bunu dəqiqləşdirmək istəyirəm dəqiq gələn ayın borcu bu puldan çıxılacaq ya yox...

Axı Bkıda ay söhbəti yoxdur. Yəni ki, nəvaxt pul qurtardı onda kredit götürürsən. Əgər əlində pul yodursa.Bu kridit 10 manat olur.10 manat qurtaranda işıq kəsilir.Və sən 10 manat kriditin üstünə neçə manat istiyirsən əlavə edib ödəyirsən. Mən özüm əlimdə pul olanda ayın terixindən və saatdan asılı olmayaraq balansı artırıram. Yenə deyirəm bu yalnı Bakıda yaşayanlar üçün nəzərdə tutulub.

Faiq Əhədovbu internetin xetasidi internet getdikde ola bilsin seni gozledib sende hansisa butona 2 defa basmisan mende o saytdan istifade edirem ve qusursuz calishir menimde basima gelim telnen 3G vasitesi ile su pulu odeyende odedike ele oldu amma problem yoxdu senin balansinda hal hazirda 33 azn ver gelen ay ne qeder istihade etsen o puldan cixilar meselem: gelen ay 35.50 isiq pulu geldi 33.00-35.50=-2.50 ve sen gelen ay 2.50 azn odeyeceksen ve yaxuda tersine 30.00 geldi 33.00-30.00=3 azn yenede senin balansinda 3 azn qalir

...sen daxil ol Hesab.az orada odeme etmek istedikde senin balansini gorsedir oradan baxa bilersen ve yaxuda bes.az(Baki Elektirik sebeke) saytindan oyrene bilersen eyer balansin 0 (Sizin borcunuz Yoxdursa) yazibsa Bura daxil ol ve asagi hisede Texniki destek muraciyet ele

Faiq Əhədov,Sen sayt rehberine muraciet et.Olmasa hansi bankin abunecisisense get oraya.Men bileni senin borcun olmadigi halada hec cur cixa bilmez.Cunki indi isiq samart-kart ve saygac sejimi ile isleyir.Bu problem ise menim fikrimce senin interent brauzerinden emele gelib.Bir defe girmisen.Yaddasda qalib.Sonra ardicil girdikde saytin linki qaldigi ucun enet-etmisen.Ele ola bilmez ki senin pulun bata.Olmasada artiq odediyin meblegi uzumuze gelen aya yoneldecekler.Ve gelen defe pul odenyende artiq yazibsa artigin bulu alinacag.

Menden sene bir meslehet.Hemise odeme etdikden sonra qebzleri ve ya odemenin tamamlanasi haqqda sehifeni cap et ve saxla.Ofsi proqrami paketinde de olsa saxla.

Hacker-8km

Qaqaş bu dediyiniz saytlar onsuz hamısı elə goldenpay ilə ödəmə edir yəni səni yönəldir o sayta... Hesab.az saytıda məncə etibarlı saytdır...

VahidoV

Hə mənədə elə dedilər ora zəng etdiyimdə internetdəniymiş 2 dəfə gedib məndən pul saytda yükləmə qəbzidə var yəni hələki heç bir qorxusu yoxdu əsas odur ki əlimdə qəbz var saatına kimi... Belədə ki bunun 2 cür yolu var... 1) gələn ay borc gəldikdə həmin puldan borcun silinməsi... 2) maksimum 7-10 gün ərzində həmin itirilən pulun karta geri köçürülməsi... Problem həll olunub demək olar... :bully:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...