Jump to content
Forum Windows-az.com

Notebook Wi Fi problemi

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Recommended Posts

Guest ELNUR ORDUBADLI.

SALAM dostlar men nootbuk farmat etdim ve vifi gelmir notbooku ilk defedi edirem hersey nomal getti amma intenet gelmir qurdaliyram beyxdandan tapa bilmirem markasi dell men ona uygun hansi driveri kocurmeliyem ve ne yazmaliyam ne etmeliyem ki vifi isdesin munkunse likinde tulayin ve ne edcyimi deyin oncden tsk :sad: :recourse:

Proqramlar telegramda
Guest ELNUR ORDUBADLI.

basuste coxsagolun axi icinde bezi lazimi fayllar var onlar geri gelcek seher aparim usta yanina beyaxdan dostlar kime zeng edib deyrem here bir soz deyir biri deyr hard diskdi nedi o yanib ve ya virus dusub hersey yolunda idi vallah ne idi bu geldi duz 2 gundu dostlar eylesrem qara ekran getmir elac ustya aprim .Wlit killer indi sen dedyini yoxluyram .coxsagol

Elit-killer duzelmir ki duzelmir yene ele oldu /// :recourse:

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Elitikiller coxsagol kopyaladim ...Vahidov men ilkdefdi bele seyle qarsilsram farmat duzgun olunub yeni diskide boldum c d hamsni ayirmisam ve abnavleniya getti 1 ce problem var idi men wifi bilmirdim ki onuda kocurmek lazimdi diskin tapamirdim mecbur moderme qosaraq etdim ve duzedim tezlemme olandan sonra perzaqruska istedi ve mende basdim sonra bu sozler geldi vessalam//

bide mende windows 7 etmisem bu yazilanlar ferqi varmi 8 le ///

ELNUR ORDUBADLI,Xeyir o hissesinde ferq yoxdur qaqasim.Men seni basa dusdum.Amma bunun driverle hec bir elaqesi yoxdur.Bu perezaqruskadan sonra olan problem hem nezeri,hemde proktiki baximdan Windows sistemin zedelenmesi,lazimi faillerin catmamasi ile elaqedardir.HDD-oxuyur ve orada sistemi tapmir buna gore bele yazir.Sen bos flash kart tax onu oxud.Ordada ele yazilacag.Windows-sun 7 ve ya 8 olmaginin ona aidiyyat yoxdur.Sistem acilmadan bele problem gelir.

Guest ELNUR ORDUBADLI.

bagisdin gec yazdim cavabi Vahidov diskin yenden farmat ednde dehsetli dercede viruslar uze cixdi ve siz deyniz kimi ola biler ki nese sehf etmisem yende deyrem ilkdefdi nootbuk fatmaliyram ama hewr seyini bilrem farmat indi 2 ci farmatdan sonra skur duzelib amma bu ctrl +alt+delte meslesi mene qaranlik qaldi bu qeder kompurter farmat elmisem ilk defedi bun gorurem ve googldan axtaris verende ordan bezileri virus oldgnu yazdilar ///

Meslehet istyrem alim eger farmat etdikde sonra men obnavlenyani 1 cimi edim yoxsa antivurus yazim sonra cunki bu sozu gorenden sonra heqiqeten bas belesidi .oncden tsk edirem sizlere

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...