Jump to content
Forum Windows-az.com

Warface Türkiyə

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Recommended Posts

Guest ELNUR ORDUBADLI.

Warface Türkiye məlumat

salam dostlar men istedim bu haqqda melumat verim ki bilesiz.Warface Turkiye yukledikden sonra sunucuya baglanmiyor yazilir.Eger oynamaq isteyirsizse hotspot proqramni yukleyirsiz ve problemsiz oynayirsniz.Men indi yoxladim ve oynadim avropa serverinde qrafikleri normaldi eger oynamaq istesez ayarlardan dusuk edin ve rahat oynacaqsiz.

Problem

Men 1 problem qarsilsamisam hotspot pragmini lisenza olan ve zerersiz olan aktivsasiyasi olan varsa versin cunki indi oynadim ve qurtaranda bagladim yenden acmaq isteyende error verdi.tsk .

Proqram.

Eger hotspota uygun 1 program varsa ferq etmez onu deyin meslehetlisi olsun cunki program deysen kompdaki melumatlari oyrenir cunki indi silmek istyende kompum restar oldu oncun meslehetlisi varsa deysiz .tsk

Proqramlar telegramda
Guest ELNUR ORDUBADLI.

eziyyet deyende yox uje rus yavas yavas qurtaram rutbden turkiyede proqramla girdim maraqliydi yoxlsan gorsen yende tsk

warface turkiye oynamaq istyenler hidtman(ip deyisme )ve ya hostpot yuklesinler ve rahat oynusiz.

warface tukiye avropa servirendeyem 1 2 cixmaqla normaldi her sey ve onuda deyim ki dostlar donat silah ki russida var bunda ekseryetni barbaksla ala bilrsen karobkdakilarin qiymeti 150 kreditdi icinde patlar ,karon silahlar ,ve donat silah ///daha biri ise ruussida kreditle olan silahla yanliz kreditle verir bu ise eksine barbaksla her sey ala bilersen ve bu arda taporda var bir sozle men beyendim xosuma geldi sohbet odasi berbardi yeqin ki tezedi duzecek serverlerde avropa turkiye ve amerikadi men sehfen avropa gettim ama tkiye keccem ve bir seyi deyim oyuna girende ayrlara girib ordan sevyeni dusuk edrsen ki rahat oynuya bilesen ve bezi dostlar deyr ki russion olanda yeri olmur sehf edrsiz russioda basliyanda beleydi indiden oynuyun hedyyler verir sonrda onlari vermiycek mence ....bir problemi odur ki gerek ip deyisme programiyla girsen yoxsa suncya baglanmir bu qeder ugurlar ...

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...