Jump to content
Forum Windows-az.com

Asus K50Ab web cam driver və whatsapp problemi

VahidoV

Recommended Posts

Salam.Mene Asus K50AB modelli kompyuter ucun windows 8.1 64 bit web cam driveri lazimdir.Bir de bu kompyutere hec cur whatsapp yuklemek olmur.Hec bir android proqrami ile olmur.1 Qeyd:Diveri butun driver paketleri ile yoxlamisam.Silmisem,yeniden yazmisam,ekspert rejimi ile islemisem,tehlukesizlik rejiminde islemisem,resmi saytda windows 8.1 ucun olmadigindan,windows -7 ucun olanini yoxlamisam.Kamera yene terse gosterir.Windows-7lerde ve win Xp de bele problemler olmurdu.2- Qeyd Whatsappi yuklmek ucun antivirsu hetda pozmusam ve interneti bele baglamisam proqrami yukleyince olmur.Ancag zaqruska verir olmur.Ozum sadalayiram ki yeni bu usullari yoxlamisam....

Proqramlar telegramda

mövzu düzgün bölmədə açılmayıb.düzəliş edirəm.sən yaxşısı 8 yaz.8.1in deyə bilməyəcək qədər problemi var.məndə kaspersky 2013ü yaza bilmədim.8.1ə.sildim 8 yazdım canım qurtardı.

driverləri isə burdan yüklə.

burdan da yükləyə bilərsən yuxarıdakı linkdən olmasa

bu da rəsmi sayt burdan yoxla əvvəl.bu 3 linki də yoxla

Movzunun bolmesi niye gore sehvdir ki qaqas?Bes hansi bolmede acim.Movzunu bu bolmede acmagimin sebebi budur ki,problem kompyuterlikdir.O windows 8.1 ucun bu kompyutere driver tapilmir.Verdiyin linklere geldikde ise.Ikisi eynidir demek olar ki.Resmi saytdir.O birinde ise yuklmeme yoxdur.Yuklmeme yerine online driver setupu verir onunlada yuklmemek olmur online driver proqraminaacar isetyir.Resmi saytda qeyd elemisdim ki baxmisam.Orada win-8 ucun driver olmayib.Onun ucunde 7-yazib yoxlamisam alinmayib

Men onu yoxlamisdim alinmirdi.Axiri bu cur etdim.Driver paketinin daxilinde axtaris verdim.yeni proqram olan paketin daxilindeki drivers papaksin acdim onun daxilinde tapdim,yukledim ve problem helle olundu.Sohbet driverpack solution-dan gedir.Amma watsapp hec cur alinmir.tek problemim bu qaldi

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...