Jump to content
Forum Windows-az.com

Outpost Security Suite PRO1 illik pulsuz lisenziya

anar2708

Recommended Posts

Outpost Security Suite PRO üçün 1 illik pulsuz lisenziya əldə etmək üçün bu linkə daxil olun: http://www.agnitum.ru/promo/computerbild/ və açılan səhifədəki formanı ingilis hərfləri ilə öz şəxsi məlumatlarınızla doldurun. Daha sonra 8IJDI-G2KWK-4SG8S-8SWGS-GWG5X promo kodunu (Promotion Code) ora yazın və "Отправить" düyməsini vurmaqla 1 illik Outpost Security Suite PRO lisenziyasına sahib olun.

Proqramlar telegramda

Salam 19royal98. Mənə nə hədə-qorxu gəl, nədə ki, şantaj elə. Səndən başqa hamı çox sağ ol deyir, sənə nə olub bəs? Bu linkləri paylaşmaqda mənim heç bir pis məqsədim və yaxud maddi marağım, xeyirim yoxdur. Əksinə kimlərsə pulsuz faydalansın deyə yaxşılıq olaraq linkləri paylaşdım. İndi anladın məni. Birdə mənə belə xarakterli ismarıclar yazma. Allah uğurunu versin, işlərinidə avand etsin!!!

anar2708 zəhmət olmasa yazdıqlarına diqqət elə.mən silmişəm.səbəbi isə konkret aktivasiya kodu olmamasıdır ona görə silindi.yazmısanki facebooka gir səhifəni bəyən sonra email yaz nə bilim və.s bu kimi şeylər olmasın.belə hal təkrar olunarsa mövzu silinəcək və sənin haqqında ciddi tədbir görüləcək.

Forumda yazdığınız sözlərə fikir verin. Bu bütün istifadəçilərə aiddir. Düzdür Forumda maraqlı məlumatlar paylaşmaq olar hərdən. anar2708 çox sağ olun paylaşdığı üçün. Ancaq gün ərzində belə mövzularıda çox açmaq olmaz. Çünki belə mövzular digər problemi həll olmayan mövzuları arxa plana salır. Həmin mövzular itir. Diqqətli olun.

Salam AQIL_ISMAYIL. Səmimi sözlərinə görə çox sağ ol, minnətdaram sizə!!! Mən forumda çox nadir hallarda oluram və dünən cəmi 3 ismarıc paylaşmışdım. Elə fikrimdə də 3 ismarıcı paylaşmaq var idi. Sizin sözləriniz, münasibətiniz mənə aydındır və sizi çox gözəl başa düşürəm. AQIL_ISMAYIL həmçinin mənim sizə xüsusi hörmətim var və şükr Allaha sizinlə heç bir problemimdə yoxdur. Amma Şahinlə, Röyalın mənə yazdıqlqrı ismarıclarına görə layiqli cavablarını indi verəcəm. Allah canını sağ, işlərini avand eləsin qardaş!!! Uğurlar sənə AQIL_ISMAYIL!!!

anar2708....

....ŞahinRöyal forum adminləridir. Öz işlərini yaxşı bilirlər hər ikisi...Qaldiki hansisa istifadəçinin rəyininin silinməsinə. Saytın qaydalarına uyğun olaraq mövzunun içində reklam xarakterli rəylər və ya linglər yazmaq olmaz. Düzü mən dəqiq bilmirəm sən həmin ismaricda nə yazmısan və nəyə görə silinib sənin yazdigin ismaric. Belə səbəblərə görə Forum adminlərinin nəzərinə Heç bir istifadəçinin mövzuya yazdigi ismarici Adminlərdən xəbərsiz silməyin....

....Bəlkə kimsə elə başa düşər ki mən burda kiminsə tərəfini saxlayıram xeyir. Mən heç kimin tərəfiini saxlamiram burda. Neytral bir adminəm...

....Qaldiki anar2708 axırınci ŞahinRöyala yazdigin sözlərə həmin sözlərə görə səni etika qaydalarını pozduguna görə saytdan uzaqlaşdirada bilərəm....Ancaq mən bunu etmirəm sənə bu dəfəlik....Əgər təkrar belə hal baş versə mən səni saytdan uzaqlaşdırmalı olacam. Yazdigin sözləridə silirəm... belə söhbətlərin biridə elə Bu yaxınlarda Həmkarım Sayt Rəhbəri Azər (Tanner) necə ki danişiq münasibətləri pozduguna görə DoN Vito Corleone adlı istifadəçini saytdan qovdu. Yaxşıda istifadəçidi Forum bölməsindədə yetərincə köməklik göstərirdi digər userlərə. Ancaq gəl ki Xirda bir səhvinə görə artiq saytdan istifadə edə bilmir. Fərqi yoxdu admin oldu və ya adi bir istifadəçi oldu. Hamı bir birinin hörmətini saxlamalidir və hörmət etməlidir. Statusundan asili olmayaraq burda hamı eynidir. Bu sayta sizdəndə başqa insanlar daxil olurlar. Onlarıda fikirləşmək lazımdır. Belə söhbətlər saytın adına bir ləkədi. Əgər saytda hansısa bir istifadəçi və ya heyyətdə olan statuslu bir userlə problemi varsa Sayt Rəhbərliyinə müraciət etsin. Lazim gəlsə biz özümüz yoluna qoyacağıq....Uğurlar.

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...