Jump to content
Forum Windows-az.com

Kompyuterin parolunu sindirmaq

Delphi7

Recommended Posts

Nə edərsiniz???

Kompyuteri açan kimi qarşımıza parol chıxır.

Bu parolu sındırmaq üçün, ctrl+alt+delete+delete etdikdə qarşımıza bir qutu cıxır.

Login yerini silib ora adminstrator yazırıq ve parol yerini boş buraxıb enteri basırıq.

Beləliklə, kompyuter açılır lakin parol yenə qüvvədə olur.

Emeye hormet olaraq!Verilen xeberlere serh yazmagi unutmayin!

• 3 hafta sonra...
Proqramlar telegramda

men programla girib butun parollari qiriram isteyir Admin olsun isteyir User

...:::TEZLİKLƏ:::...

Windows XP Pro VuSaL Edition 2010 + Azəri Dil Paketi

• 3 ay sonra...

Vusal,

sir deyilse bizimle paylaşardın...:((

Windows 7-də tema zad yüklədim.Dəqiq bilmədim nədən oldu amma pc işlək vəziyyətdə söndürdüm.sonra yandıranda user-in parolun yazandan sonra qara səhifə açılırdı error verirdi explore.exe ve bundan başqa 1,2 adda da vardı,sadece mışkanın oxu görünür ve klaviaturadan istifadə edib user-ə qayıtmaq olurdu (yəni komp donmur sadəcə ekran açılmırdı) .Formatdan başqa variant bilmirdim.BU hadisə birdə başıma gəlsə nə edə bilərəm .help.

1. explore.exe bu faylı flahsa atırsan.( explore.exe bu faylı işlək kompüterdən götürürsən) Sonra disqdən və ya flashdən işlyəyən sistemlə kompüterə girirsən.Sora həmən explore.exe bu faylı C:\WINDOWS\system32 bu qovluğa atırsan və köhnəsi ilə əvəzləyirsən..

Qeyd: Kompüter açıldığında desktopda gördüyünüz hər şey explore.exe faylının köməkliyi ilə işləyir.Ctrl+Alt+Del basırsız Proses bölməsindən explore.exe bu faylı tapıb iş rejimini bağlayın.Avtomatik desktopdakı hər şey itəcək.

2. Erd Commander ilə ssitemi geri yükləyirsən düzəlir həmən problem.

(2 üsuldan biri mütləq işə yarayır.)

yo o explore brauzer deyil o sistemdeki butun ne gorursense onlari goruntuleyen ana fayllardan bididir.ctrl alt del bas proses bolmesine kec gorcenki en cox ram goturen explore.exe

he sebede ele onu tez sondurmekdendi.komputer sonende fikir vermisen yazilirki son qedydler yadda saxlanilir hemen onlarin saxlanamsinda bir komekci kimi explore.exe-dir.bezen virusdanda olur zedelir exloreni

əvvəlcə cavablara görə sağ olun...

Cavid018,

exlorer.exe brauzer deyil/ Internet explorer tamam bawqa weydi...

Vusal,

dediyin birinci üsul ilk ağla gələn və rahat üsuldu amma mendə komp açılanda parolu yığıram onnan sonra qara ekran gəlir mışkanın oxundan başqa heçnə görünmür.əvəzetməni necə edə bilərəm???

İkinci üsuldan (Erd Commander) bu haqda bilmirəm necə istifadə edim onnan?

-----------------------------------------------------------------------------

PC-ya format verdim düzəldi.bu gün notebookda problemin baş vermə səbəbin bilmək üçün tema yüklədim.Problemin yaranmasi temalıq imiş.

Temanı Windows Theme Installer v 1.1-nən yüklədim.2-3 tema yüklədim restart verdim işlədelə bu saytda olan tanzo temasın yükləyənnən sonra problem yarandı.

tel vasitesile monitoru çəkdim biraz pis alınsada.... VİDEO

• 2 hafta sonra...

Salam dostlar. Men XP islederken bir usul oyrenmisdim (amma win 7 de yoxlamamisam) komputerin parolunu sindirmaq ucun: demeli poweri basiriq komputer acilana yaxin F8 i basiriq qara ekranda bir nece rejim olur, orada softmode (безопасный режим) kecirik ve artiq desktopdayiq ve burda control panele kecib parolu legv edirik. ve komputer parolsuzdur. Boyuk ehtimal siz bilirsiz bunu.. yene de corbada bizim de duzumuz olsun deye yazdim.. Hamiya ugurlar...

Sen dediyin User parolu legv etmekdir Admin ucun bu kecerli deyil cunki onsuzda Bezopasni rejime girende Admin olaraq girisen eger Adminde parol varsa orada senden parol isteyecek.

Hal hazirda en guclu usul Windows Key Enterprise zaqrujinni programi ister User ister Admin parolu qirmaq mumkundur.XP/Vista/7 Admin aprolu qirmaq mumkundur.

Programin ikinci adi: Windows Admin Password Hack

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...