Jump to content
Forum Windows-az.com

DVD diski necə format etmək olar

Azer Muradov

Recommended Posts

evvala salam men bilmek isterdim DVD diski nece format etmek olar ve hansi proqram daha elverislidi mende lazimsiz bir disk var onun daxilinde fayl var formatlayib hemin diske maxblast proqrami yazmaq isteyirem ve daha yaxwi olardiki hemin proqramla diski hem formatlayim hemde bu proqrami yazim. evellceden twk edirem

Proqramlar telegramda

Elit-killer elediki var Nero 7 yazdim silmeyi DVD rw silir proqram ozude bildirir. bir variant qalib yeni disk almaq yenede komek ucun cox sagol Allah razi olsun

RΣD DΣMθN dediyin kimi yoxladim hetta Revo Uninstaller Pro ilede yoxladim silmir yeqinki dvd formati R olduqu ucundur silmir. cox sagol komek ucun

evde bir suru DVD disk var, biride RW cixmadi :smile:

qardas cox sagol. men RW tipli disk aldim basivi agritmaq istemirem lakin problem yasadim diske proqram atmaqda, demeli men Maxblaster adli proqram yuklemisem koma, hard diski sifirlamaq isteyirem. lakin neroylada hetta DVD iso burner proqramiylada proqrami diske atmaq istedim yazilimi sonlandiqi gosterir lakin diske daxil olduqda proqrami gore bilmirem. belke bilersen basim sisib belke sen komek eledin

Elit-killer eledi qardasim lakib men neronun startsmart ile edende olmadi lskin burn rom la edtim oldu. Hal hazirda sifirlayiram hard diski ses gelirdi artiq hiss olunur get gede hard diskden gelen seslerde itir ve 4 saatdi hele 51 faizdi. Cox sagol qardawim senin komeyinde az deyil birde bilmek isteyirem bu bawa catandan sonra windows 7 birbawa yazmaq olar, neyse problemi olmaz proqram yazarken Qardawim

Elit-killer qardasim bugun tezden basa catdi sifirlama texmini 12 saat cekdi bu qederde cox cekeceyin bilmezdim. Cox sagol qaqawim hal hazirda istifade edirem yaxwi iwleyir, birdeki belke bilesen windows 8.1 linkin yaxwi olsun, birde sef etmiremse 8.1 ultral ISO ile yazilir

RΣD DΣMθN he diskden uce yazmisam indide olsa yaxwi 8.1 yazmaq isteyirem :smile:

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...