Jump to content
Forum Windows-az.com

lokal şəbəkələr

sanan.rashidov6

Recommended Posts

hamiya salam,menim islediyim sirketde bir nece imtahan olur,hemin imtahanlari sirketin kompyuter zalinda,kompyuterde testle veririk.biz hemin imtahani verende kompyuter internete qosulur ve biz sirketin saytina giririk,ordan oz login ve parolumuzu daxil edib imtahani veririk.mene maraqlidir ki,desktopda yalniz opera var,onnan basqa hec bir proqram,yaxud moy kompyuter zad yoxdu.kompyuterle internete qosuluruq amma ne ediblerse sirketin oz saytindan basqa sayta girmek olmur,hemcinin kompyuterde desktopda moy kompyuter papkasi yoxdu ve bunu kompyuterde ne qeder axtardim amma tapmadim.kompyutere flashkart qosursan onuda goturmur,lokal sebeke sin topologiyasi ile qosulub.kompyuterde lokal sebekenin ip adreslerini deyismek istedim amma alinmadi,moy kompyuteride tapa bilmiremki ordan net dostup eliyim.bir sozle kompyuterde hecne etmek mumkun deyil,size sualim budurki,bu kompyuterlere ne edibler ve buna nece mudaxile etmek olar.tesekkurler.

Proqramlar telegramda

yoo,server 2007 di,beli men user kimi daxil oluram,bes niye internete qosulmaq olur?birdeki user kim daxil olanda moy kompyuter olmurki???

kompyuteri yandiranda 4 dene user geli,birinci administratordu,ikinci tyutordu,ucuncunun adi imtahandi,4 cunun adiise iscidi,biz imtahana daxil oluruq.birdeki kompyuterde xp di,indi yadima dusdu)))

Sohbete katıl

Şimdi mesajını gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsin. Bir hesabın varsa, hesabınla göndermek için şimdi oturum aç.

Misafir
Bu konuya yanıt ver...

×   Zengin metin olarak yapıştırıldı.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• loading...
  • Create New...